Спеціальний приз від Epica KIAF Award і показ кращих ТВ-роликів планети від Epica Awards 2016

26 травня на конференції Best Marketing Practices в рамках 18-го КМФР відбудеться показ кращих ТВ-роликів планети на думку світової, індустріальної преси – роликів-переможців найстаршого міжнародного фестивалю реклами Epica Awards 2016. Також одна з найкращих робіт 18-го КМФР на думку оргкомітету Epica Awards буде нагороджена спеціальним призом, безкоштовної участі, в Epica Awards 2017.

Цієї весни Epica продовжує своє турне по світу з переможцями Film Winners Showcase 2016. Цей розважальний шоу-фільм поєднує найкращу рекламу, за яку голосували представники індустріальної преси. Це унікальна можливість побачити роботи, які удостоїлись нагород. Після, велике шоу відбудеться в Лондоні, Нью-Йорку, Москві, Мілані, Копенгагені, Парижі і Берліні. Epica, заснована в 1987 році, є єдиним творчим призом, що присуджується журналістами, які працюють в ЗМІ в області маркетингута комунікацій по всьому світу. Тому запрошуємо вас на перегляд 26 травня, не пропустіть. 


Також одна з кращих робіт 18-го КМФР на думку оргкомітету Epica Awards буде нагороджена спеціальним призом індустріальної преси Epica KIAF Award з правом подальшої безкоштовної участі у фестивалі Epica 2017. Переможець буде оголошений на Церемонії нагородження 18-го КМФР, у вечері 26 травня. 


Оргкомітет КМФР нагадує: залишилися лічені дні для реєстрації конкурсних робіт на 18-ий КМФР. 28 квітня – останній термін реєстрації та оплати конкурсних робіт. Команда оргкомітету готова відповісти на будь-яке питання прямо зараз, звертайтеся: (+38 044) 490-90-30, [email protected] – Катерина Грабовська.