Спецпроєкт BAKOTECH про дівчат в IT: погляд зсередини

22 квітня відзначається День дівчат в IT. Реагувати на цю інформацію можна по-різному: ось, наприклад, спеціалісти з BAKOTECH випустили на YouTube-каналі невеликий спецпроєкт про роль жінок у галузі. Питання вперше піднімається в Україні як самостійна тема, а не теза будь-якої іншої проблематики.

Коментарі 1630

Формат проєкту — міні-інтерв'ю. Щоб розкрити тему з перших вуст, запросили героїнь з числа співробітниць BAKOTECH і представниць українського IT. Дівчата розповідали про вразивших їх жінок, які стояли біля витоків світового IT, а також ділилися власними історіями. 

У проєкті взяли участь: 

  • Євгенія Клепа — Executive Director, 1991 Open Data Incubator
  • Інна Калініна — PR Team Lead, ЛІГА:ЗАКОН.
  • Вірослава Новосильна — Founder SLOVA Tech PR /Co-Founder WTECH Ukraine.
  • Ольга Осадча — Information Security Engineer (PANW), BAKOTECH. 
  • Марія Куренкова — Project Marketing Manager, BAKOTECH.
  • Євгенія Асауленко —  Enterprise Sales Manager, BAKOTECH.

Філософія і посил проєкту 

Ні слова про дискримінацію — один з важливих принципів, на якому ґрунтується подача проєкту. BAKOTECH не намагався руйнувати стереотипи, обеззброювати скептиків і створювати якийсь новий фемінізм з приставкою «кібер». Ігнорувати проблему не варто, але завдання проєкту інше, засноване на позитивному месседжі: дівчата завжди були частиною IT і є нею досі.  

«У BAKOTECH працює багато дівчат на різних позиціях. Компанія давно існує в реальності, неподільній на співробітників і співробітниць, де всіх оцінюють за професійними якостями. Ми були впевнені, що подібні приклади не рідкість і в інших компаніях, і не помилилися. Тепер ми просто хочемо цим поділитися», — пояснює Андрій Дзюба, Marketing Team Lead, BAKOTECH.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода