Споглядач краси для нового ЖК Greenville Park

banda розробили рекламну кампанію для ЖК Greenville Park на Подолі.

Коментарі 2623

Компанії-забудовнику зі Львова важливо було розповісти про підхід, який вони втілили у своєму першому київському об’єкті. Агенція мала знайти основну особливість Greenville Park, сформулювати стратегічне повідомлення і втілити його у креативі.

Ми провели глибинні інтерв’ю з людьми і знайшли їх найбільший страх. Вони бояться, що квартиру, їх актив, можуть знецінити. Ми це назвали «заколхозити»: закондьорити, завісити ТВ-тарілками, запаркувати та засмітити. Ауч!

Так було знайдено проблему: на словах, сайтах і бордах більшість ЖК виглядають красиво, але ніхто не може гарантувати, що вони такими залишаться після здачі. Але Greenville Park може: забудовник продумав багато деталей перед будівництвом, щоб не створювати людям проблеми після.

Ми змістили фокус із красивих рендерів на стан ЖК після здачі та сформулювали головне повідомлення: “Ми слідкуємо, щоб і через 50 років жити в Greenville Park було красиво.”

Споглядач краси

Щоб розказати майбутнім мешканцям про підхід і цінності забудовника banda вигадала Споглядача краси. Хоча з вигаданого – тільки назва посади і кількість людей. Бо в реальності значно більша команда щодня слідкує за тим, щоб Greenville Park завжди був красивим.

 Greenville Park.mp4
У будинку вже є багато готових об’єктів: фасад, хол з величезною стелею, дитяча кімната, лапомийка, коридори. У роликах їх показали по максимуму, щоб не використовувати глянцеві рендери. А там, де будівництво ще продовжується, і рендери все-таки необхідні, було придумано вивести їх на телевізор. Це дало можливість чесно показувати – «зараз ми на цьому етапі будівництва: вже багато чого зробили і ще ось таке зробимо».
 Тераса Greenville Park.mp4

Персонажа споглядача використали і для повідомлення гарячої лінії: коли дзвониш у відділ продажів, тебе вітає красивий живий голос, а не роботична дама. А ще споглядачу зробили профіль в Інстаграмі. Щоб він міг щодня ділитися результатами свого споглядання з людьми.

Аутдор

Аутдор забудовників робиться за однаковою формулою: рендер + продуктове повідомлення + лого + юридичний текст. Але для Greenville Park вирішено було зробити інакше. На Глибочицькій розмістили борди з різними повідомленнями залежно від місця, де вони розташовані. Виходить, що споглядач взаємодіє з середовищем навколо.

Результати

По-перше, ролик-конструктор зі споглядачем використовують ще й для комунікації з мешканцями: в нього можна інтегрувати будь-яке повідомлення – від новини про хід будівництва до привітання з Днем слів на букву Ц.

 Конструктор Greenville Park.mp4
По-друге, стратегія та кампанія надихнули Greenville Park оновити команду сервісу. В тому числі – знайти справжнього споглядача краси. Це людина, яка буде організовувати сервіс і слідкувати за красою і комфортом мешканців. Якщо це все про вас, ось вакансія.

А ще, фраза «Хіба не краса?» стала внутрішнім мемом. В команді Greenville нею зараз вітаються, прощаються, оцінюють все класне і гарне.

Banda

Creative Director — Артем Карелін
Senior Strategist — Микита Трегуб
Strategist — Олена Старко
Art Director — Саша Щєрбакова
Copywriter — Олеся Бондар
Senior Designer — Юра Русовський
Designer — Кристина Фощай
Junior Designer — Гордій Василаш
Project Manager — Альона Зикова T
eam Leader — Женя Дворецька

Greenville Park

CCO — Орест Сарахман
Head of marketing — Анна Дроздова
Head of sales department — Сюзанна Караханян
Brand manager — Ольга Карпук

Споглядач краси — Сергій Анашкін

З матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода