Спортивна фотосесія від New Strategies Group для бренду Herbalife Nutrition

Спорт — це завжди виклик і постійний рух до своєї мети. Саме таким викликом став для New Strategies Group новий проєкт – фотосесія спортивного одягу бренду Herbalife Nutrition, який нам належало реалізувати за три дні.

Коментарі 2944

Завдання

2 локації, 2 експерти і один знімальний день на те, щоб відзняти 30 креативних сюжетів про лінійку  спортивного одягу Herbalife Nutrition. В них ми показали спортсменів під час тренування та всі можливості продукції бренду. Комплексний підхід в роботі дозволив нам реалізувати проєкт якісно та швидко — через 3 дні після його затвердження всі матеріали вже були відзняті.

Особливості проєкту

Сценарії для сюжетів

Серйозний проєкт потребує серйозного підходу з боку організації роботи та продумування усіх аспектів до найменших дрібниць. Саме тому наша команда розробила детальні сценарії кожного з тридцяти унікальних сюжетів. Це дозволило контролювати процес і створити якісний продукт у найкоротший термін.

Експерти бренду

На ролі моделей ми запросили фітнес-експертів Herbalife Nutrition: учасницю трьох олімпіад та бронзову призерку Олімпійських ігор Олену Говорову та бронзового призера України з шорт-треку Андрія Нестерова. Вони добре інтегрувалися у процес і відпрацювали фотозйомку на всі 100%.

Техніка й обладнання

Під час зйомок на двох локаціях ми залучили спеціальну техніку та обладнання, щоб всього за 7 годин відтворити заплановані ідеї разом з експертами бренду. Для кожного кадру наша команда використовувала продукцію та спортивний одяг Herbalife Nutrition, щоб посилити ефект від сцени у кожному креативі.

Результат

У фіналі зйомок наша команда вирішила усі поставленні завдання та показала, як можна підготувати та реалізувати якісний фотопроєкт для бренду Herbalife Nutrition у максимально короткий термін. Це був справжній виклик для всіх учасників, який перетворився на нове досягнення комунікаційного діджитал-агентства New Strategies Group.

BACKSTAGE

ТИТРИ

Herbalife Nutrition

Marketing manager — Юлія Овсянникова

Marketing coordinator — Анна Трубникова

New Strategies Group — digital communications agency (idea and maintenance)

CEO — Володимир Чернер

Client-service Director — Ігор Рудяк

Creative Director — Бондаренко Олексій

Account Manager — Горай Дар’я

Copywriter — Коритник Сергій

Designers — Горяжа Ольга, Горщевська Анастасія

Production: studio_Storytellers

Виконавчий продюсер — Єлізавета Прима

Фотограф— Андрій Лобов

Make-up  —Катерина Яблокова

Стиліст— Ярослав Богдан

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода