Спортсмен на візку, підкорювачка Евересту, телеведучий та марафонці закликали українців боротися за своє майбутнє

Соціальний ролик закликає продовжувати рух уперед заради власного майбутнього.

Комментарии 942

Героями надихаючого відео стали бігуни з-понад 15-ти міст України, а також з Праги, Нью-Йорка, Бухареста. Це підприємці, мами, чемпіони змагань, люди з інвалідністю та зірки, що не зупиняються ані по життю, ані в щоденних пробіжках.

«Цього весняного сезону «Нова пошта марафон» і «Нова пошта напівмарафон» — не тільки про спорт, але й про силу рухатися назустріч новим висотам. Це відео — наш маніфест невпинного руху вперед, віри в краще майбутнє. У те, що все як ніколи залежить тільки від нас, — говорить Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти, амбасадор NewRun. — Навіть карантин не став нам на заваді: цьогорічні забіги «Нової пошти» об'єднують понад  5000 людей з усього світу в серії онлайн-марафонів».

«Зараз саме той час, коли весь світ має об'єднатися заради спільної мети — вистояти й продовжити невпинний рух уперед, — коментує чемпіонка Тетяна Яловчак. — Нова пошта створила потужне ком’юніті однодумців і нагадала нам усім, як важливо радіти простим речам: бігти вперед, відчувати запах асфальту після дощу чи торкатися босими ступнями вологого піску. Сьогодні найцінніша валюта — це свобода. Коли можна вмістити всі свої речі в наплічник чи невелику валізу і вирушити на підкорення власного Евересту».

«Для мене біг — це можливість відчути себе вільним і живим, попри виснажливі тренування і втому від марафонських дистанцій, — говорить Максим Ус, бігун із II групою інвалідності. — Кожного разу виходячи на маршрут, я не прагну обігнати суперників. У мене є велика ціль — перемогти самого себе і вкотре довести, що можливо все і є заради чого бігти».

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода