Spotify стартує в Україні

Найпопулярніший у світі музичний стрімінговий сервіс з 15 липня 2020 року Spotify доступний в Україні

Коментарі 2081

Spotify  (NYSE: SPOT) – найпопулярніший стрімінговий сервіс за кількістю підписників у світі(1) – з 15 липня доступний в Україні. Сервіс має понад 286 млн користувачів в усому світі, серед них 130 млн – підписники Spotify Premium. Доступ до сервісу безкоштовний або за підпискою на Spotify Premium, котра дозволяє насолоджуватися музикою без реклами.

Окрім старту в Україні, сьогодні Spotify також став доступним у 12 країнах, у тому числі в Молдові, Казахстані, Білорусі, Росії, Албанїі, Боснії та Герцеговині, Хорватії, Косово, Чорногорії, Сербії, Словенії та Північній Македонії.

«Запуск сервісу на нових ринках дозволить понад 250 млн музичних фанатів відкрити  завдяки Spotify для себе музику виконавців з усього світу й допоможе локальним артистам розширити аудиторію прихильників з інших країн, – зазначив Майкл Краузе, виконавчий директор Spotify у Центральній Європі. – Вихід на ці 13 ринків є важливою подією в історії Spotify, адже що ми раді вітати фанатів та виконавців на ринках, що розвиваються, як-от в Україні, де стрімінг стає ще популярнішим й де ми бачимо великі перспективи для Spotify».

Найкращі функції Spotify

Spotify представить українським користувачам опції, які дозволили сервісу стати найпопулярнішим у світі: понад 50 мільйонів треків та 4 мільярди плейлістів з музикою українських та міжнародних виконавців, кращі персональні рекомендації музичних новинок, можливість відтворення на різних пристроях та інтеграція з Instagram, Facebook, Samsung, Android TV, Google Maps та іншими.

Налаштований під Україну

Спеціально для українських користувачів Spotify пропонує набір ексклюзивних функцій:

•           Spotify доступний для кожного безкоштовно: ми прагнемо зробити внесок в багату українську музичну індустрію та покращити досвід прослуховування музики. А тому надаємо доступ до безкоштовної версії сервісу Spotify користувачам в усій Україні.

•           Плейлісти, створені спеціально для українських користувачів: пропонуємо нові плейлісти у найпопулярніших жанрах, що постійно оновлюються нашою командою міжнародних музичних експертів. Додайте також у свій мікс мільярди створених фанатами плейлістів та плейлісти від Spotify, що підійдуть під будь-який настрій та подію: Top Hits Україна (Top Hits Ukraine), New Music Friday Ukraine, Інді (локальна популярна indie музика).

•           This Is плейлісти популярних артистів: This Is Jamala, This Is ONUKA, This Is MONATIK, This Is Океан Ельзи, This Is The Hardkiss, This Is 5'nizza, This Is alyona alyona, This Is Время и Стекло, This Is Бумбокс, This Is NK та багато інших.

•           Персональні музичні рекомендації та пошук нової музики: система рекомендацій Spotify включає як закордонних, так і українських виконавців. Тепер користувачі можуть відкривати для себе нову музику завдяки ексклюзивним персоналізованим продуктам Spotify. Йдеться і про Daily Mix (плейліст, який поєднує вашу улюблену музику з треками, що вам найімовірніше сподобаються), і про Release Radar (плейліст з новими релізами виконавців, на яких ви підписані або яких слухаєте найчастіше; оновлюється щоп’ятниці), й про Discover Weekly (плейліст персональних музичних відкриттів, що враховує ваш особистий смак – стане доступним незабаром).

•           Spotify for Artists: Spotify пропонує виконавцям спеціальну платформу з інструментами, які допомагають слідкувати за надходженнями нових релізів в режимі реального часу, вивчати свою аудиторію, розвивати бізнес та спілкуватися з прихильниками.

•           Інтеграція з Instagram: тепер українські користувачі Spotify можуть поділитися улюбленими музичними треками, альбомами та плейлістами в Instagram Stories.

Із запуском Spotify в Україні та 12 інших країнах, сервіс відтак доступний в загальному на 92 ринках.

Для того, щоб насолоджуватися музикою саме так, як подобається саме вам, завантажуйте додаток Spotify через Android або iOS app store, або ж перейділть за лінком:www.spotify.com/ua.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода