Spotify видалив десятки тисяч пісень, написаних ШІ

Стрімінговий сервіс Spotify видалив десятки тисяч пісень музичного стартапу Boomy зі штучним інтелектом. Про це пише Financial Times.

Коментарі 880
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
За словами співрозмовників видання, сервіс видалив близько 7% треків, завантажених Boomy, що еквівалентно «десяткам тисяч» пісень.

За словами іншої людини, знайомої із ситуацією, гігант звукозапису Universal Music повідомив усім основним стрімінговим платформам, що виявив підозрілу потокову активність на треках Boomy.

Пісні Boomy були видалені через підозри в «штучному потоковому мовленні». Нібито онлайн-боти видавали себе за людей-слухачів, щоб збільшити кількість слухачів для певних треків.

Компанія посилює контроль за своєю платформою на тлі скарг на шахрайство та безлад на потокових сервісах.

Останніми місяцями музична індустрія зіткнулася зі зростанням кількості пісень, створених штучним інтелектом.

Сервіс Boomy було запущено два роки тому. Він дозволяє користувачам вибирати різні стилі чи дескриптори, такі як «реп-біти» або Дощові ночі, для генерації треку за допомогою штучного інтелекту.

Потім користувачі можуть публікувати музику на стрімінгових сервісах та отримувати ліцензійні платежі. Каліфорнійська компанія Boomy повідомляє, що її користувачі створили понад 14 мільйонів пісень.

Spotify підтвердив, що видалив певний контент Boomy.

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода