Споживай відповідально з Carlsberg Ukraine

НУЛЬ безвідповідального споживання пива - одна зі стратегічних цілей програми зі сталого розвитку компанії Carlsberg Ukraine «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього». Вона спрямована на популяризацію культури споживання пива.

Комментарии 1638

Задля досягнення цієї цілі ми постійно пропагуємо відповідальне споживання та розширюємо асортимент безалкогольної продукції, аби у споживача завжди була альтернатива вибору. У 2019 році портфель безалкогольних брендів компанії Carlsberg Ukraine був розширений на 4% у порівнянні з 2015 роком.

Ми співпрацюємо з державними органами, замовниками, партнерами по галузі, аби попередити безвідповідальне споживання алкоголю. А також інформуємо та заохочуємо до відповідального споживання. Наша алкогольна продукція містить інформацію про заборону споживання неповнолітніми, вагітними та особами, які мають медичні чи професійні протипоказання.

Протягом п’яти років Carlsberg Ukraine долучається до Всесвітнього дня відповідального споживання пива (Global Beer Responsibility Day), заохочуючи відповідальне та помірне споживання, яке базується на простих принципах:

  • Пиво тільки для повнолітніх (18+);
  • Не слід сідати за кермо після споживання алкоголю;
  • Алкогольне пиво - не для вагітних;
  • Насолоджуйся якістю, а не кількістю.

Також в рамках ініціативи Всесвітнього дня відповідального споживання пива (GBRD), співробітники компанії відвідували торгові точки по всій Україні та нагадували продавцям про те, що будь-який алкоголь може бути реалізований тільки повнолітнім. Цього року, зважаючи на карантинні обмеження, компанія сфокусувалась на діджитал-проявах: аби привернути увагу цільової аудиторії та в легкій формі пояснити, що ж таке відповідальне споживання, запустила листівки «GBRD is»:

Всі охочі підтримати відповідальне споживання можуть долучитися до дня, встановивши собі рамку на Facebook-сторінку.

Продукція Carlsberg Ukraine створена для особливих моментів і ми хочемо, щоб люди насолоджувались нею відповідально. Тож підтримаємо цей день разом!

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода