Srtarlight Media увійшла до ТОП-50 кращих роботодавців України за рейтингом Forbes

Медіагрупа Starlight Media вперше увійшла до рейтингу найкращих роботодавців України, який вдруге склали журнал Forbes та сайт пошуку роботи Work.ua.

Коментарі 3179

Серед усіх компаній-учасниць рейтингу Starlight Media отримали 68 балів: лояльність – 14 балів із 20, винагорода – 8 з 14, умови праці – 16 з 20, соцпакет – 7 з 10, інформаційна відкритість – 9 з 10, можливості для розвитку – 2 з 5, відчуття захисту – 3 з 5, інші фактори – 9 з 10. Starlight Media стала 39 компанією в рейтингу з 50 кращих.

«Starlight Media, соціально-відповідальна компанія, яка дбає про своїх співробітників,  вперше увійшла до ТОП-50 кращих роботодавців за версією Forbes. Такі рейтинги дають розуміння того, що ми рухаємось у правильному напрямку, і, звісно, вказують на сфери, які ще треба вдосконалити. Вважаю, що це необхідна і корисна форма зворотного зв’язку, адже важливо отримувати відгук про нашу роботу не тільки від співробітників, а й від ринку. Дякую колегам із Human Capital за їх щоденну працю, яка робить нашу компанію кращою, і дякую всім співробітникам Srtarlight Media, які долучилися до опитування Forbes», – прокоментувала в.о. Human Capital Director Starlight Media Наталія Волнянська.

Рейтинг роботодавців проведено на основі анкет, які анонімно заповнювали робітники компаній. Такі анкети сформували 60% оцінки. По 20% загальної оцінки сформовано на основі інформації з відкритих джерел та експертами з пошуку робочої сили. Загальна оцінка роботодавця складається з 23 показників, обʼєднаних у вісім критеріїв: лояльність (20%), винагорода (20%), умови праці (20%), соціальний пакет (10%), інформаційна відкритість (10%), можливості для розвитку (5%), відчуття захисту (5%), інші фактори (10%).

Загалом під час опитування надійшло 25 865 анкет. За рівності балів вище місце посіла компанія із більшою кількістю працівників.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода