Стійкість не є головним питанням для повідомлення про бренд

Більшість брендів взяли на себе певні зобов’язання стати більш екологічними, але лише 4% реклами містять будь-яке таке повідомлення, згідно з аналізом, який показує, що бренди надають пріоритет ціновим повідомленням над екологічністю.

Коментарі 1090
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Creative X, компанія, що займається перетворенням даних у творчість, використовувала технологію штучного інтелекту для аналізу понад 2,5 мільйона глобальних оголошень протягом трьох років, підкріплюючись витратами на рекламу понад 2,8 мільярда доларів США, на наявність 21 ключового слова, пов’язаного зі стійкістю та кліматом. Оголошення були взяті від 38 рекламодавців, загалом 1074 унікальних брендів.
  • Приблизно 8% медіа-витрат було інвестовано в оголошення, які містили повідомлення або ключові слова щодо сталого розвитку. Коли бренди створюють контент із повідомленнями про стійкість, здається, вони подвоюють зусилля, щоб переконатися, що аудиторія бачить і взаємодіє з ним.
  • Позитивні згадки про клімат використовуються приблизно в 4 рази частіше, ніж негативні чи нейтральні. Позитивне сприйняття клімату може бути корисним у відволіканні від відчуття приреченості щодо майбутнього планети, яке призводить до інерції. Але також існує ризик, що він неправильно представляє фактичний вплив компанії на клімат
  • 82% оголошень із повідомленнями про сталий розвиток використовують ключові слова, які підпадають під відповідальне споживання та виробництво (Ціль сталого розвитку ООН 12). Використання мови ЦСР демонструє, що бренди прийняли спільне розуміння проблем, з якими стикається світ. Але гасла мають значення лише тоді, коли підкріплені діями.
  • Регіон EMEA має найвищу частку повідомлень щодо сталого розвитку в своїх оголошеннях (7% усіх оголошень для EMEA, порівняно з 2,9% для Північної Америки). В основному це пов’язано з двома країнами – Німеччиною та Францією – та політикою Європейської зеленої угоди, яка вимагає від великих компаній більшої прозорості щодо соціальних та екологічних наслідків їх діяльності.
  • Пропорційно повідомлення про екологічність в автомобільній рекламі представлені в 4 рази частіше, ніж в інших галузях. Враховуючи вплив галузі на навколишнє середовище, це не дивно. Але це також означає, що високим пріоритетом має бути належна перевірка на наявність грінвошингу в рекламі автомобілів.

Одна справа говорити про сталий розвиток і зміну клімату, інша справа – вживати заходів для зменшення впливу на клімат. Сталий розвиток є викликом для брендів, але він також представляє можливість, проігнорувати яку було б дорого.

Обговорити з іншими читачами:
Погода