StageShow Company у партнерстві з Київстар відкрила віртуальну «Online Резиденцію»

Уже в перший день зими, 1 грудня, свої віртуальні двері відчинила новорічна «Online Резиденція» — святкова оселя Ельфів та їх Боса, потрапити до якої можна лише завдяки своєму смартфону і не виходячи з дому.

Коментарі 780

Цієї зими українці будуть святкувати Новий рік та Різдво за новими, карантинними, правилами. У таких умовах привнести у дім атмосферу магії та дива нелегко, але цілком можливо, зокрема завдяки новому проєкту від творців легендарних 3D-шоу «Вартові Мрій», 5D-шоу «Winterra» та шоу-казки «Резиденція Діда Мороза на ВДНГ». Уже в перший день зими, 1 грудня, свої віртуальні двері відчинила новорічна «Online Резиденція» — святкова оселя Ельфів та їх Боса, потрапити до якої можна лише завдяки своєму смартфону і не виходячи з дому.

«Online Резиденція» це мультимедійний подарунковий набір для дітей, до складу якого входять елементи необхідні для «телепортації» до Резиденції, а саме:

  • універсальні VR-окуляри, які перенесуть дитину прямісінько у епіцентр подій та дозволять переглянути інтерактивну казку від першої особи;
  • промо-код до відео у форматі 360°, відзнятого у казковій Резиденції на ВДНГ, яка щороку приймає тисячі гостей зі всієї України;
  • подарунок, який маленький глядач спочатку отримає від віртуального казкового Боса, а потім — і у реальному житті одразу по завершенню перегляду;
  • а також листівка з покроковою інструкцією, як і коли використати кожен із елементів бокса.

Автором ідеї виступила StageShow Company, яка входить до складу FILM.UA Group. Організатори завдяки інноваційним рішенням та сучасним технологіям подарують тисячам маленьких українців зі всієї країни віртуальну подорож до Новорічної Резиденції.

«Зима – це час магії та незабутніх емоцій, які ми даруємо у наших шоу вже 5 років поспіль. Цьогоріч ми заздалегідь подбали про наших глядачів, які не зможуть приїхати до Києва на новорічні свята. І зробили все для того, аби казка вирушила до них! — розповідає Наталія Гончар, директорка StageShow Company. — Ми впевнені, що невід’ємною частиною якісного продукту є магія, яку можна створити по-різному. У «Online Резиденції» це магія поєднання технологій, які перенесуть дітей до оселі ельфів».

Отримати бокс-провідник до «Online Резиденції» можна завдяки партнеру проєкту телеком-оператору Київстар, який надасть скриньку у подарунок до придбаного смартфону. А потім усе, що залишається зробити, — взяти в руки смартфон та поринути у казку.

«З розвитком 4G, смартфон став незамінним помічником у роботі, розвагах, відпочинку. Проте нам хотілось дати можливість отримати новий досвід та враження не тільки дорослим, а й їх дітям. Тому ми з радістю підтримали таке нестандартне рішення, яке допоможе дітям відчути новорічну магію, навіть залишаючись удома», — коментує Павло Даніман, маркетинг директор Київстар.

Святкові декорації, веселі Ельфи та чарівники, справжня новорічна магія та багато подарунків це все чекає на маленьких глядачів в «Online Резиденції» уже цієї зими.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода