Стали відомі бренди з найбільшим впливом на ЗМІ

Аналітична платформа вивчила Media Imрact Value - вартість впливу марок на медіа

Коментарі 802
Аналітична платформа Launchmetrics провела дослідження Beauty Insights та з'ясувала, які бренди впливають на ЗМІ найбільше. Вона вивчала Media Imрact Value (MIV) – вартість впливу на медіа. У першу десятку увійшли Dior, Lancôme, L'Oréal Paris, MAC Cosmetics та Chanel, пише WWD.

Для звіту Launchmetrics вивчила понад 700 б'юті-брендів. Дослідження охоплює період з 1 липня 2022 року до 31 грудня 2022 року. Згідно з ним, вплив на медіа Dior зріс на 28% порівняно з минулим роком. Цьому сприяли колаборації бренду із зірками кей-попу. Так, минулого року модний будинок співпрацював із корейськими знаменитостями Джису та Чха Ин-у.

Лідерами збільшення MIV стали AmorePacific, Escada, Framar, Wycon, Uoma Beauty і Viktor & Rolf. Зростання останнього за рік склало 355%, оскільки активність бренду збільшилася на 240%.

Launchmetrics виявила, що інфлюєнсери залишаються одним з найважливіших факторів MIV для індустрії краси, при цьому найрезультативніші лідери думок генерують 45% усіх MIV. Проте їхня частка у вартості зменшилася порівняно з минулим роком.
Обговорити з іншими читачами:
Погода