Стали відомі імена переможців першої аудіопремії «Слушно»

На церемонії нагородження MEGOGO анонсував пітчинг аудіопроєктів

Коментарі 2771

30 вересня, у Міжнародний день подкастів, у Києві відбулась церемонія нагородження першої професійної аудіопремії «Слушно». Організатор події — медіасервіс MEGOGO. У рамках премії члени журі, серед яких учасники професійної подкаст-спільноти, редактори, радіоведучі та журналісти українських медіа, визначили найкращі подкасти країни.

Так, у номінації найкраще ток-шоу перемогу отримав подкаст «Шит ай ноу Лайв» Кріс Косик і Дмитра Малєєва, а у номінації найкраще інтерв’ю «У меня было» від FILM.UA. Найкращим наративним подкастом став «Post Scriptum» від Радіо Скорбота. Найкращий авторський подкаст«Як ми кохалися» The Ukrainians, найкращий журналістський подкаст«На межі», авторства Тараса Ібрагімова та Альони Савчук. Гран-прі премії «Слушно» отримав документальний подкаст-розслідування «Дрогобич 101/1» від Суспільного. 

По завершенню церемонії медіасервіс MEGOGO анонсував новий проєкт – пітчинг подкастів, під час якого відберуть найкращі ідеї аудіопроєктів. З переможцями пітчингу команда MEGOGO Audio реалізує проєкти протягом 2022 року за виділені компанією кошти. У рамках пітчингу оберуть п’ять переможців. Надалі команда MEGOGO Audio не лише створить окремий продукт, але й працюватиме над його промоцією. Початок прийому заявок розпочинається в грудні. Деталі щодо подачі, критеріїв – стануть відомі вже скоро.

Після урочистої церемонії нагородження аудіопремії «Слушно» для гостей та переможців зіграв гурт Brunettes Shoot Blondes та DJ Ніл Тарасов. 

Загалом, в рамках премії «Слушно» було номіновано 50 українських подкастів, які змагалися за перемогу в п’яти номінаціях, а також Гран-прі. У кожній номінації працювало по три члени журі. Зазначимо, члени журі, які отримали номінацію, не брали участь у голосуванні в межах цієї ж категорії. Усі подкасти оцінювалися за наступними критеріями: оригінальність ідеї, якісна реалізація та креативний підхід до просування готового продукту. 

Нагадаємо, премія «Слушно» заснована командою MEGOGO Audio та вперше відбулася у 2021 році. Куратором цьогорічної премії став Федір Попадюк, журналіст та керівник подкастів на УП. 

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода