Стали відомі імена ведучих нового шоу «Мисливці за дивами» на каналі «Україна»

Канал «Україна» продовжує роботу над тележурналом цікавих історій «Мисливці за дивами». Проєкт розкриє глядачам найцікавіші та надзвичайні історії і факти планети, «полювати» за якими буде пара ведучих – Анастасія Кошман і Назар Хассан (ХАС).

Коментарі 2436

Тележурнал «Мисливці за дивами» розповість про всі цікавинки України та світу, відшукати які допоможуть молоді та активні ведучі. Робитимуть вони це окремо одне від одного, щоб в кінці програми поборотись за звання найкращого «мисливця».

Успішний репер і радіоведучий Назар Хассан (ХАС) зізнається, що робота в цьому проєкті – це його перший телевізійний досвід.

«До цього я ніколи не працював на телебаченні, тому мені постійно доводиться вивчати щось нове, і це дуже цікаво! Але ще в студентські роки у Львові я підробляв гідом, і всі любили мої екскурсії, тому що я про все розповідав доступною мовою, напевно, ця легкість і допомогла мені потрапити на проєкт, – розповів ведучий каналу «Україна» Назар Хассан (ХАС). – І як гід я все зроблю для того, щоб зацікавлювати і спонукати українців на власні очі пізнавати нашу прекрасну країну».

Конкуренткою ХАСа на кращу історію кожної програми стане журналістка і ведуча одного з національних каналів Анастасія Кошман. Запекла мандрівниця зізнається – головним натхненням у шоу для неї стали захоплюючі історії людей.

«Минуло лише два тижні зйомок, а я вже встигла пережити стільки всього цікавого. Ми не сидимо в студії, а їздимо, дізнаємося і часто пробуємо самі виконати те, що зробили наші герої. І в такі моменти розумієш, наскільки це непросто зробити. У нас дуже екстремальні зйомки. Наприклад, я вже двічі побувала під землею. Але навіть коли є страх, рятують позитив і той заряд енергії, який дають цікаві люди», – поділилась ведуча проєкту «Мисливці за дивами» Анастасія Кошман.

Як повідомлялось раніше, тележурнал «Мисливці за дивами» на каналі «Україна» розповість про глобальні, містичні, технологічні відкриття і дивовижні традиції різних народів світу. Ведучі шоу стануть справжніми мисливцями за чудесами, а їхніми помічниками стануть відомі блогери, мандрівники, місцеві жителі різних міст і очевидці різноманітних подій.

Перші випуски тележурналу «Мисливці за дивами» вийдуть у квітні на каналі «Україна».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода