Стар Сіті: Кожен може стати зіркою

Девелоперська компанія bUd Capital звернулася до давнього партнера Brain Tank, щоб створити комплексний бренд для нового житлового мікрорайону Star City.

Комментарии 1295

Ринок нерухомості не перестає дивувати. З кожним роком з'являються об'єкти, які поєднують у собі комфорт, стиль та зручність. З огляду на досвід невдач і позитивний досвід, житлові квартали стають краще, сучасніше і несуть в собі удосконалення для комфортного життя для нових мешканців.

Девелоперська компанія bUd Capital звернулася до давнього партнера Brain Tank, щоб створити комплексний бренд для нового житлового мікрорайону на вул. Каунаській — Star City, що є сучасним містом в місті, з розвиненою інфраструктурою — парком, спортивними майданчиками, ігровими зонами для дітей. 

Емоційною основою бренду нового кварталу став перебіг ревіталізації великих промислових зон всередині міста. Щоб підкреслити соціальний ефект проекту, був створений образ зірки, яка висвітлює містобудівну ініціативу столиці в епоху її стрімкого розвитку. До того ж зірка за формою нагадує обриси кварталу.

Уявна відсутність п'ятої вершини приховує в собі ідею того, що кожен житель комплексу є його частиною, доповнюючи собою зоряне сяйво. Кожна вершина символізує достоїнства й унікальні переваги комплексу, тому кожен здатен зробити його ще кращим, ставши його частиною.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода