Нові власники мережі кав'ярень Starbucks у Росії, перейменували її у Stars Coffee. На логотипі мережі, яку показав один з нових співвласників мережі репер Тіматі, замість відомої русалки тепер зображена жінка в кокошнику.
Starbucks перестав постачати продукцію до Росії ще у березні, а наприкінці травня компанія повідомила, що повністю піде з Росії.
У Starbucks у Росії було 130 точок, у яких працювало майже 2000 осіб. 2021 року виручка ТОВ "Кофє Сірєна", юридичної особи Starbucks у Росії, становила 5,2 млрд рублів (понад $87 млн за нинішнім курсом).
У липні американська компанія продала свій російський бізнес місцевим бізнесменам – ресторатору Антону Пінському, який придбав його разом із Тіматі та компанією "Сіндіка".
За матеріалами Liga.net