Starlight Production реалізувала перший у світі концерту в цифровому банку

Медіагрупа Starlight Media забезпечила технічну реалізацію першого у світі онлайн-концерту – концерту української зірки MONATIK у цифровому банку Sense SuperApp. Захід, організований компаніями Альфа-Банк Україна та Masterсard, визнаний світовим рекордом та внесений до Національного Реєстру Рекордів України.

Коментарі 2130

Захід було присвячено першому дню народження Sense SuperApp. Спеціально для цієї події артист підготував ексклюзивну програму.

Технічну частину проєкту реалізував Starlight Production, один із найбільших українських продакшенів у складі групи Starlight Media, що створює шоу та серіали для телебачення й інтернету. Зокрема, Starlight Scenery розробила та виробила нестандартні сценічні декорації, концепція яких збігається з філософією артиста та цифрового банку Sense SuperApp: «Sense-це сенс, це думки в нашій голові, все що ми робимо має сенс». А компанія Stralight Rental здійснила технічний супровід: світло, звук, ПТС-зйомка та спільно з технічним департаментом Starlight Production реалізувала пряму трансляцію (live-стрімінг) концерту в цифровому банку Sense SuperApp.

«Наша продакшн-компанія Starlight Production вкотре довела свою прогресивність і спроможність на неможливе. Ми реалізували перший у світі онлайн-концерт у додатку і дякуємо нашим партнерам за цей виклик і досвід. Starlight Production не стоїть на місці, ми щодня працюємо для вас, розширюючи спектр своїх послуг і можливостей. Наш головний фокус – створення кращого контенту для кращих», – прокоментував Володимир Локотко, керівник Starlight Production.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода