StarLight Sales оприлюднила прогноз розвитку рекламного ринку на 2015 рік

Медійний ринок України проходить кризу 2014-го року з меншими втратами, ніж кризу 2009-го.

Комментарии 2654

Компанія StarLight Sales прогнозує зниження обсягів рекламного ринку України в 2015 році на 2%. Згідно з прогнозом, за підсумками 2014 році падіння становитиме -21%, ринок вже пройшов пік кризи. Зниження обсягів в 2015 році зможуть уникнути телебачення та інтернет. Лідером падіння на медійному ринку залишиться преса.

«Незважаючи на війну, український медійний ринок повертається в стан стабільності. Наступного року розміри маркетингових бюджетів рекламодавців змінюватимуться по-різному, але сумарно обсяг ринку збережеться на рівні 2014-го, - прогнозує генеральний директор StarLight Sales Андрій Партика. – В 2015-му році ми очікуємо загострення конкуренції брендів, адже зберегти лояльність споживача стає все важче».

Прогноз розвитку медійного ринку від StarLight Sales базується на сценарії, згідно з яким подальшого загострення політичних ризиків, пов’язаних з зоною АТО, Україні вдасться уникнути. Також прогноз не враховує можливих негативних наслідків пунктів коаліційної угоди щодо заборони реклами безрецептурних лікарських препаратів та алкогольного спонсорства.

Прогноз розвитку медійного ринку*

*Без врахування політичної реклами, млн.грн. без податків


За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода