StarLight Scenery запустила сервіс з оренди реквізиту

Компанія StarLight Scenery заснувала допоміжний сервіс для своїх колег.

Коментарі 2338

"Дiм реквізиту" — сервіс з оренди і зберігання реквізиту для кіно, телевізійних шоу, концертів, фестивалів, театрів та івентів. У каталозі на сайті запропоновано більше 30 000 одиниць реквізиту як малих, так і середніх форм. Сервіс має  онлайн-календар бронювання, з актуальними фотографіями реквізиту, цінами за оренду та позначкою доступності на визначений клієнтом день. «Дім реквізиту» вже працює та доступний за посиланням: domrekvizita.com.

«Ми розуміємо потреби медіаринку, тому що самі стикалися з незручностями на різних етапах виробничого процесу. Потреба в "Дiм реквізиту" – величезна. Художньому департаменту будь-якого проекту зручно все потрібне знаходити в одному місці і одразу бачити ціни та наявність необхідного реквізиту. Наш склад працює 24/7, що також важливо, враховуючи традиційний темп та режим роботи у нашій індустрії», - говорить Юлія Прохорова, виконавча директорка StarLight Scenery.

За  8 років компанією StarLight Scenery було реалізовано понад 340 проектів складних сценічних декорацій та створено 5000 одиниць великого реквізиту. Власна розробка StarLight Scenery – декорації-трансформери. Завдяки їм можна знімати в одному павільйоні кілька проектів одночасно.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода