StarLightMedia спільно з Київстар запускають нове рішення для рекламодавців на основі Big Data

StarLightMedia, спільно з Київстар та технологічним партнером Adtеlligent впровадили інновацію для показу реклами цільовій аудиторії. Проект дозволяє розміщувати рекламні кампанії в інтернеті для банерної та відео реклами з використанням алгоритмів Big Data мобільного оператора Київстар.

Коментарі 1171

“Ми намагаємося пропонувати максимально ефективні рішення для рекламодавців, адже для медіагрупи StarLightMedia інноваційність - один із напрямів розвитку.  Як учасники ринку ми не стоїмо на місці  та постійно прагнемо покращувати свої послуги”, - розповідає Микола Фаєнгольд, директор дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia.

Наразі доступний високоймовірний таргетинг реклами за статтю та віком - це перший крок розвитку проекту. Надалі планується розширення характеристик для таргетингу. Десятки алгоритмів для побудови знеособлених профілів потенційних клієнтів вже розробляються командою фахівців Київстар. Вони дозволяють з дуже високою ймовірністю передбачати додаткові характеристики користувача інтернету з урахуванням результатів математичних моделей Київстар.

"Ми не один рік йшли до цього. Майже те, що може робити найбільший світовий гравець - Google - доступно відтепер і на нашій рекламній діджитал платформі, але з використанням результатів математичних алгоритмів, моделей. Лише за цей рік ми розпочали проект з Київстар та не збираємося зупинятися. Даний  проект дозволить зробити наші рекламні банерні та відео-кампанії більш затребуваними для рекламодавця, а рекламу більш цікавою для користувача ", - вважає Світлана Могилевська, CIO дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia.

“У Київстар найбільша база абонентів в Україні – майже 26 млн користувачів мобільного зв'язку та інтернету. Аналіз звичок споживання телеком-послуг і є базис для побудови аналітичних моделей з використанням Big Data, - коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку “Київстар”. Аналіз величезних масивів знеособлених даних відкриває безліч можливостей для розвитку бізнесу. За допомогою Big Data можна точніше визначити цільову аудиторію і її потреби, грамотніше побудувати комунікацію з клієнтами, підібрати ефективні маркетингові інструменти для просування, запустити ефективну рекламну кампанію”.

“Інновації - це основа компанії Adtelligent, разом з StarLightMedia та Київстар у нас є відмінна можливість вибудувати новий ринок онлайн реклами в Україні. Об'єднавши знеособленні дані від Київстар і досвід розміщення реклами StarLightMedia з нашими технологіями, ми допоможемо бізнесу і брендам домогтися нових можливостей для споживачів. Це те, до чого прагне ринок, і разом ми готові його задовольнити”, - Юрій Горохов, CTO Adtelligent Inc. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода