StarLightMedia висловила недовіру правлінню ІнАУ

Медіагруппа StarLightMedia направила листа про упередженість дій правління Інтернет асоціації України, щодо бізнес-спору між ТОВ «Мережа Ланет» та StarLightMedia.

Коментарі 2328

StarLightMedia, починаючи із 2010 року, є членом ІнАУ і згідно з положенням Статуту Асоціації володіє повним переліком прав щодо участі в її управлінні. У ситуації що склалася, Асоціація, дізнавшись про конфлікт, який зачіпає інтереси двох членів ІнАУ, на нашу думку, була зобов’язана, у межах своїх повноважень, розпочати двостороннє врегулювання конфлікту та отримати/врахувати пояснення й іншої сторони. Натомість, позицію StarLightMedia залишено поза увагою. Отримавши пояснення ТОВ «Мережа Ланет», ІнАУ розпочала кампанію щодо захисту інтересів лише одного із своїх членів. Так, звернувшись із листами до уповноважених осіб держави та голови Антимонопольного комітету України дала зрозуміти, що, у межах своїх повноважень, виступає представником та захисником інтересів одного із членів Асоціації, а саме: ТОВ «Мережа Ланет».

Зазначена ситуація змусила засумніватися у прозорості та добросовісності діяльності правління ІнАУ та виконання її членами своїх повноважень, з огляду на мету та цілі діяльності Асоціації. Слід наголосити, що одними із членів правління ІнАУ на сьогодні є: Мазур В.О. – кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи, засновника ТОВ «Мережа Ланет» та Лева С.Д. – заступник директора ТОВ «Ланет Телеком», кінцевим бенефіціарним власником якого також є уже згаданий Мазур В.О.

Враховуючи статус осіб, які є членам правління ІнАУ, виникають обґрунтовані підозри, чому Асоціація не докладає зусиль задля вирішення конфлікту, упереджено розглядає ситуацію лише зі сторони ТОВ «Мережа Ланет», та виступає представником та захисником лише останнього, а думку та пояснення звичайних членів Асоціації, таких, як StarLightMedia навіть не запитано. Важливо відзначити, що одним із положень регламенту роботи правління ІнАУ є етика її членів, відповідно до якої, член правління не має права використовувати своє положення в ІнАУ в особистих або комерційних цілях.

Як у членів Асоціації, у нас складається враження, що правління не діє в інтересах ІнАУ та своїх членів, адже останній з’їзд та обрання керівництва було два роки тому, що також ставить під сумнів діяльність правління та рішення прийняті начебто від імені всієї Асоціації.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода