Starlink готується до запуску на мобільних телефонах

Першими послугу отримають в США.

Коментарі 1090
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Компанія SpaceX готується розпочати тестування надання супутникового звʼязку абонентам мобільних операторів, повідомив репортер CNBC Майк Шітц.

Минулого літа гендиректор SpaceX Ілон Маск та гендиректор американського оператора T-Mobile Майк Сіверт оголосили про спільну ініціативу Coverage Above and Beyond, метою якої було створення пристроїв T-Mobile, сумісних із супутниковим покриттям Starlink.

Під час панелі на Satellite Conference and Exhibition 2023 віцепрезидент SpaceX із корпоративних продажів Starlink Джонатан Хофеллер заявив, що компанія планує розпочати тестування свого сервісу супутникового зв’язку цього року.

Хофеллер не сказав конкретно, з яким оператором співпрацює SpaceX, але часові рамки збігаються з оригінальним баченням Маска щодо партнерства з T-Mobile. У серпні Маск пообіцяв, що Starlink V2 буде запущено в 2023 році й він надаватиме послуги безпосередньо на мобільні телефони. У той час у T-Mobile заявили, що послуга забезпечить оператору майже повне покриття більшої частини Сполучених Штатів. Зокрема це області, де важко знайти сигнал – національні парки, гірські хребти, пустелі та інші віддалені місця.

За матеріалами https://tech.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода