Starlink відкриє представництво в Україні

За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій.

Коментарі 1554
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров 19 квітня повідомив, що проєкт американської компанії SpaceX Starlink розпочав роботу над відкриттям представництва в Україні.

«І ця технологія стане ще доступнішою для українців. Адже сьогодні ми отримали чергову позитивну новину — Starlink розпочав роботу на відкриттям представництва в Україні. Зі свого боку я надав доручення відповідним органам, щоб необхідні процедури з атестації, вимірювань та надання частот відбулися якнайшвидше», — розповів Федоров.

Він також розповів, що станом на сьогодні понад 10 тисяч станцій допомагають Збройним силам України, підтримують роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних об'єктів, закладів охорони здоров'я, посівну кампанію тощо.

Нагадаємо, 27 лютого засновник компанії SpaceX Ілон Маск погодився надати Україні доступ до супутникового інтернету та активував сервіс Starlink в Україні, а 28 лютого в Україну привезли термінали глобальної супутникової системи Starlink. Маск також адаптував станції для супутникового інтернету Starlink до українських потреб: було оновлено програмне забезпечення для зниження споживання енергії та увімкнено мобільний роумінг. Ілон Маск також попередив, що станції Starlink можуть стати цілями російських військ.

Starlink — це платформа, яка представляє собою мережу супутників, які на орбіті взаємодіють між собою на частоті понад 10 тисяч ГГц завдяки лазерному променю. Швидкість такого інтернету — до 1Гбіт/с для кожного абонента, а користуватися ним можна у будь-якій точці землі.

За матеріалами https://ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода