Старт WOW DONE AWARDS 2019

П’ятий міжнародний фестиваль маркетингових і PR комунікацій WOW DONE AWARDS розпочинає прийом конкурсних робіт.

Коментарі 11202
WOW DONE AWARDS – це фестиваль маркетингових та PR комунікацій, що включає Brand Experience & Activation, Public Relations Marketing, Direct Marketing, Social & Influencer Marketing та Creative Data. Крім маркетингових дисциплінарних категорій, на фестивалі також будуть розглядатися і нагороджуватися кращі конкурсні роботи в індустріальному розрізі –  продукти харчування, алкогольні/безалкогольні напої, FMCG, телеком, фінансові послуги, здоров’я і краса, та інше. 

Традиційно у конкурсній програмі фестивалю, окрім міжнародних номінацій Marketing & PR Communication Disciplines та Industrial Categories, є національний конкурс – National Marketing Services and PR Contest.

Роботи учасників фестивалю будуть оцінювати три незалежних склади журі. Перший Marketing & PR Communication Disciplines, міжнародний, включить в себе визнаних креативних фахівців агентського бізнесу в маркетингових і PR комунікаціях. Цей склад журі оцінить проекти конкурсу, відзначаючи найбільш оригінальні творчі ідеї та їх рішення з точки зору маркетингових інструментів і комунікаційних каналів. 

Другий склад – журі індустріальних категорій – буде сформований з рекламодавців. Дана команда оцінить креативність, оригінальність творчого рішення для реалізації бізнес задач в тій чи іншій індустріальній категорії, того чи іншого продукту/послуги.

Третій склад – національний конкурс маркетингових сервісів та PR – оцінить проекти маркетингових сервісів та PR, реалізованих на території України. До складу журі увійдуть представники агентств маркетингових сервісів і представники компаній-рекламодавців з відділів маркетингових комунікацій, які працюють на українському ринку та знають його реалії.

В цьому році локацією семінарської програми фестивалю та Церемонії нагородження переможців буде Одесса, 29 травня-1 червня. 

Нагадуємо, що фестиваль WOW DONE AWARDS входить до Рейтингу креативності та майстерності України сезону 2018/2019.

Перший дедлайн прийому конкурсних робіт вже 15 березня 2019. 
Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні.  

Організаторами фестивалю виступають Всеукраїнська рекламна коаліція спільно з Міжнародною Асоціацією Маркетингових Ініціатив (МАМІ).

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися до Оргкомітету конкурсу за телефоном: (+38 044) 490-90-30 або по e-mail: [email protected], Ольга Підгорська.

Обговорити з іншими читачами:
Погода