Стартує конкурс Huawei AppsUp для розробників із загальним призовим фондом у $1 млн

Компанія запрошує до участі у конкурсі Huawei AppsUp. Загальний призовий фонд у 1 млн доларів США призначений для глобальних розробників, які працюють із мобільними сервісами Huawei Mobile Services

Коментарі 2098

Huawei, провідна глобальна технологічна компанія, запрошує розробників з усього світу взяти участь у конкурсі на створення мобільних додатків на платформі Huawei Mobile Services — Huawei AppsUp. Мета конкурсу — об’єднати найкращих розробників і надати можливість для демонстрації їхніх робіт та навичок.

На щорічному конкурсі Huawei AppsUp учасники зможуть випробувати свої сили на глобальному рівні, використовуючи повний набір інструментів і ресурсів Huawei Mobile Services (HMS) і HMS Core. Завдяки їм вони зможуть створити інноваційні додатки. П’ять регіональних заходів відбудуться у Китаї, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Латинській Америці, Європі, на Близькому Сході та в Африці. Фінальний захід відбудеться у прямому ефірі.

Конкурс дає шанс талановитим розробникам виграти приз у понад 20 000 доларів США, при цьому загальний призовий фонд становить 1 млн доларів США. Крім фінансової винагороди фіналісти також зможуть промотувати свої роботи у магазині додатків Huawei AppGallery. Їх побачать сотні мільйонів користувачів пристроїв компанії у понад 170 країнах.

Найуспішніші конкурсанти зможуть скористатися ресурсами для просування своїх продуктів у магазині додатків Huawei AppGallery, отримати подальші інвестиційні можливості, ексклюзивний доступ до заходів, курсів і сертифікації Huawei для розробників, а також новий смартфон Huawei P40 Pro. Для певних категорій, зокрема «Видатна гра» (Outstanding Game) і «Видатна інновація» (Outstanding Innovation), передбачені спеціальні призи.

HMS Core, набір інструментів і сервісів Huawei для розробників, наразі охоплює понад 1,4 млн зареєстрованих розробників і 60 000 додатків по всьому світу. Конкурсні додатки повинні сприяти розвитку інтелектуальних технологій, щоб вдосконалити користувацький досвід у щоденних сценаріях роботи пристроїв Huawei.

Як взяти участь?

З 30 червня до 30 серпня 2020 року конкурсанти повинні зареєструватися для участі у конкурсі на офіційному сайті. Зареєструватися можуть як окремі особи, так і команди до 3 осіб.

Основою для всіх додатків має бути HMS Core. Конкурсні роботи необхідно надіслати до 18:00 (UTC+8) 30 серпня 2020 року. Журі, до складу якого входять галузеві експерти і лідери Huawei, оцінюватиме кожну заявку щодо її функціональності, інноваційності, комерційної цінності та практичності.

Надалі 20 найкращих додатків із кожного регіону оцінюватимуться шляхом публічного голосування на вебсторінці конкурсу і в магазині додатків Huawei AppGallery. Найпопулярніші додатки отримають додаткові бали на фінальному заході.

У жовтні фіналісти представлять свої додатки журі у змаганні за головний приз під час фінальної церемонії.

Щоб отримати докладну інформацію про конкурс Huawei AppsUp, будь ласка, завітайте на сайт Huawei AppsUp.

Контакти в Україні для отримання консультації з приводу конкурса: [email protected]

Ключові дати конкурсу:

 • Реєстрація для участі в конкурсі: 30 червня ‒ 30 серпня 2020 року
 • Термін подання додатків: 30 серпня 2020 року
 • Оцінювання журі: 31 серпня ‒ 20 вересня 2020 року
 • Публічне голосування: 21 вересня ‒ 4 жовтня 2020 року
 • Фінал конкурсу: жовтень 2020 року, дати будуть оголошені пізніше

Нагороди:

 • «Видатний додаток» (Outstanding App) (x5 переможців для кожного регіону)
  • грошовий приз у розмірі 15 000 доларів США
 • «Видатна гра» (Outstanding Game) (x3 переможці для кожного регіону)
  • грошовий приз у розмірі 15 000 доларів США
 • Почесна нагорода (Honourable Award) (x12 переможців для кожного регіону)
  • грошовий приз у розмірі 2 500 доларів США
 • «Додаток із найкращим соціальним впливом» (Best Social Impact App) (*3 переможці для кожного регіону)
  • грошовий приз у розмірі 5 000 доларів США
  • «Найпопулярніший додаток» (Most popular App) (*1 переможець для кожного регіону)
  • грошовий приз у розмірі 5 000 доларів США

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода