Стартує Ukrainian Creative Stories 2020

Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Разом з тим відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

Комментарии 7879
Ukrainian Creative Stories (UCS) – нова платформа, що об'єднає усі активності української креативної сфери під одним дахом. Ця знакова подія відзначить найкращий творчий талант та новаторську роботу в різних креативних дисциплінах: від рекламних роликів до діджитал реклами, від графічного дизайну до ілюстрації, від маркетингових комунікацій до ПР та інше, щоб піднести креативність в ранг української національної ідеї. 

UCS об’єднав професійні конкурси Ukrainian Creative Awards: 
  • два міжнародні – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами та WOW DONE AWARDS 
  • два національні – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 

Дані фестивалі/конкурси вже відкрили прийом робіт на офіційних сайтах kiaf.com.ua, non-media.com, awards.adc.ua та design-awards.com.ua.

UCS відбудеться з 28 по 30 травня у Києві з програмою, що включить: 
  • семінарську програму з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі 
  • 4 церемонії нагородження – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of (28 травня), WOW DONE AWARDS (29 травня), КМФР (30 травня)
  • експозицію та скрінінг конкурсних робіт 
  • вечірки та нетворкінг 

Дедлайни прийому конкурсних робіт на КМФР 2020, WOW DONE AWARDS 2020, ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020: 
  • I дедлайн подачі робіт – 10 березня 
  • ІI дедлайн подачі робіт – 5 квітня 
  • Last Minute дедлайн подачі робіт – 24 квітня 

Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні до 10 березня. Не пропустіть можливість взяти участь в конкурсних програмах 2020, віддавши свої проекти на оцінку лідерів міжнародної арени в області рекламних комунікацій, а також заробити визнання серед колег, друзів, знайомих, і, звичайно ж, клієнтів. 

Зверніть увагу, участь у чотирьох конкусних програмах (КМФР – WOW DONE AWARDS – ADC*UA Awards – Ukrainian Design: The Very Best Of) можуть принести вам бали, які будуть зараховані до Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2020. Всі нагороди мають єдину цінність, коефіцієнти "складності" фестивалів/конкурсів не застосовуються. Деталі за посиланням

Слідкуй за новинами Ukrainian Creative Stories 2020 та не пропустіть шанс потрапити в епіцентр головної креативної події року.

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися до оргкомітету UCS за телефоном: (+38 044) 490-90-30 або по e-mail: project@vrk.org.ua, festival@vrk.org.ua.  

До зустрічі на Ukrainian Creative Stories 2020!

Обсудить с другими читателями:
Погода