Стартував безкоштовний маркетинговий серіаліті для підприємців

Волонтерський проєкт UA business Global запустив освітній серіаліті “GLOBA” для підприємців, які хочуть масштабувати бізнес.

Коментарі 597

Це короткі серії на тему глобалізації бізнесу, де корисними порадами діляться реальні підприємці. 1 серія – 1 маркетинговий інструмент. Серед спікерів: Богдан Гетманов (старший стратег Banda Agency), Юрій Гладкий (власник бренд-маркетингової агенції Grape), Олександра Фідкевич (бізнес-консультантка, спеціалістка з розвитку брендів), Ігор Ніколенко (LinkedIn Mentor for Business) та інші ТОП-експерти.

Відео у форматі microlearning можна переглянути за ранковою кавою, отримати практичні поради, засновані на реального досвіді фахівців, та одразу впроваджувати їх у свій бізнес.

Кожна серія на окрему тему:

  • Як використовувати Chat GPT для ефективного маркетингу?
  • Як взяти інтерв'ю у клієнта, щоб збільшити продажі?
  • Як меседжі перетворити на рекламу, що чіпляє?
  • Як оживити Instagram компанії?
  • Як заявити про себе в LinkedIn?

Тощо

Дивитись відео можна в будь-якому порядку. Але всі серії будуть пов'язані між собою й допомагатимуть досягти головної мети – розвивати бізнес. Освітній серіаліті виходить на YouTube-каналі проєкту та скоро буде на платформі Megogo у вільному доступі.

«Креативні, винахідливі, сміливі українські підприємці завзято працюють попри ракетну небезпеку та блекаути. Ми раді допомагати їм розвиватись масштабніше та глобальніше. Впевнена – чим більше успішних бізнесів, тим сильніша наша країна. І в цьому маркетинговому серіаліті зібрані важливі інструменти для зростання навіть за умов тотальної невизначеності.» – Катерина Дорошевська, ініціаторка UA business Global.

Анонси серій у telegram-каналі https://t.me/uabusinesss.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода