Статистика першого конкурсу National Creative Contests

Завершився прийом робіт та розпочалось суддівство конкурсу National Creative Contests за першим брифом “Кожен українець робить свій внесок у перемогу”. Загальна кількість зареєстрованих робіт склала 40 робіт від 32 учасників.

National Creative Contests – це три незалежних конкурси, кожен з яких має задану тематику пов'язану з війною в Україні або з іншими соціально важливими питаннями для України.

Перший конкурс був спрямований на мотивацію українців допомагати та робити власний внесок у перемогу. Завданням конкурсу було підкреслити важливість волонтерського руху, працівників комунальних служб, медичних працівників, будь-яких звичайних громадян, які будь-яким чином сприяють економічному зростанню.

7 грудня розпочали свою роботу судді першого конкурсу. Це сім провідних креативників, які сформовані виключно із членів Клубу арт-директорів України ADC*UA. Працювати вони будуть до 14 грудня. В межах суддівства будуть визначені переможці (перше, друге та третє місця) та шорт-листи.

Імена переможців стануть відомі 19-20 грудня.

Всі переможці будуть мати право на безкоштовну участь у конкурсній програмі Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2023, а також їм будуть нараховані бали в Національний рейтинг креативності та майстерності 2023, який буде підбитий за підсумками КМФР 2023. Також партнери ВРК, для яких створені брифи, будуть ознайомлені з усіма конкурсними роботами, незалежно від результату конкурсу, для можливої подальшої співпраці.

Попереду ще два конкурси. Прийом робіт за другим брифом буде анонсований 12 грудня.

Слідкуйте за новинами та беріть участь у конкурсах National Creative Contests!

sostav.ua