СТБ анонсує спецпрограмування до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну

24 лютого в серці кожного українця назавжди закарбується датою, коли ми об’єдналися проти зла. Попри всі спроби ворога залякати та знищити нас, ми стоїмо разом, кожен на своєму фронті. І робимо все від нас залежне, аби Україна жила. Вже рік українці вражають світ своєю силою, єднанням, вірою в Перемогу і світлом, яке долає будь-яку темряву.

Коментарі 667

До річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну телеканал СТБ підготував документальний спецпоказ. Про тих, хто зміг вижити під прицілом ворога у захопленому Гостомелі. Про Маріуполь і маріупольців. Про українців, які на згарищі свого життя продовжують жити і мріяти. Про материнську любов, для якої немає жодних перешкод.

24 лютого дивіться в ефірі СТБ дві частини воєнної драми «Мама», всеукраїнські прем’єри документальних проєктів «Як вижити, коли тебе вбивають» і «Маріуполь. Лють дозволяє мені дихати», а 25 лютого — прем’єру франдрайзінг-реаліті «Україна. Кулінарний фронт» з Ектором Хіменесом-Браво.

 video

«Мама», всі серії — 24 лютого о 13:20 (перша частина) та 17:10 (друга частина).

Воєнна драма, присвячена всім Матерям захисників України. Фільм заснований на реальних подіях.

Син Ніни Петрівни — Віталій Швидченко — пішов добровольцем на війну. Згодом Ніна, що її син потрапив у полон. Убита горем мати не може сидіти, склавши руки, в очікуванні доброї звістки. Вона відправляється на пошуки сина просто в тенета ворога — тимчасово окупований Донбас.

Всеукраїнська прем’єра «Мами» в ефірі СТБ відбулася в лютому 2021 року до Дня пам’яті Небесної сотні. Драма одразу отримала визнання українських глядачів і стала лідером слоту за жіночою аудиторією. Головне питання, яким задавалися глядачі: чи знайде Мама свого сина? Тож на запит телеканалу, продюсерами та авторами було прийнято рішення про продовження фільму. Тепер «Мама» отримує міжнародне визнання, розповідаючи українську історію спротиву ворогу та любові до своїх дітей глядачам з інших країн світу. У 2021 році фільм увійшов до основного конкурсу престижного кінофестивалю Serial Killer в Брно. Після цього драму було представлено до показу на центральних телеканалах Польщі, Чехії, Литви та Естонії. Наразі, фільм Мама» поданий на Шевченківську премію 2023 року в розділі «Кіномистецтво».

У ролях: Олеся Жураківська, Микола Боклан, Костянтин Корецький, Наталія Корецька, Тамара Антропова, Ада Роговцева, Максим Боряк, Олександр Божко, Дар’я Матвєєва, Поліна Снісаренко-Кульчицька, Арсен Босенко, Олег Волощенко та інші.

Авторка ідеї: Валентина Руденко

Режисер: Тарас Ткаченко

Продюсерки: Людмила Семчук, Катерина Шевелюк, Тетяна Куц, Вікторія Горенштейн.

Виробництво — Основа Фільм Продакшн на замовлення телеканалу СТБ.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода