Стильне перетворення Єврооптики на «грішний» SPEX

«Єврооптика» презентувала новий формат оптики класу lux – галерею SPEX. Ребрендинг та рекламну кампанію «Грішна» розробило креативне агентство Vandog Agency.

Комментарии 2211

Будь-яка успішна справа починається з імені. Назва SPEX з англійської перекладається, як «захоплюючий досвід», і співзвучна зі словом «specs» – окуляри. Така гра слів покликана передати відчуття клієнтів, які потрапляють у галерею оптики з небаченим досі асортиментом.

«SPEX з’явився на світ завдяки нашим клієнтам і для них. Ми вже розпочали модне підкорення інтернету та запустили сміливу рекламну кампанію. Різноманітність вибагливих смаків наших клієнтів спонукали нас створити новий бренд: лаконічний і преміальний, а головне – з окулярами на будь-який смак. Впевнена, аудиторія «Єврооптики» тепер збільшиться, адже на вітринах галереї будуть представлені нішеві бренди. SPEX для тих, хто стежить за трендами високої моди, але не забуває про свою унікальність»,коментує маркетинг-директор мережі «Єврооптика», SPEX і «Люксоптика» Віолета Титаренко.

Бренд SPEX для тих, хто мислить ширше мас-культурних брендів. Клієнти нової галереї оптики цінують унікальність та нішеву культуру. Серед ексклюзивних колекцій в галерейному просторі представлені: Masunga і Eyepetize, Anna-Karin Karlsson, Vuarnet  і, звісно, такі улюблені бренди, як Gucci, Cartier, Chanel, Chrome Hearts та інші.

SPEX – справжній модний рай, відчинений навіть для грішників. Рекламна кампанія «Грішна», над  якою працювали  агентство Vandog, студія Non-titled production і фотограф Соня Плакидюк, саме про це. Вона присвячена людям, які спокушають і спокушаються стильними fashion-аксесуарами.

«Інсайт про те, що в SPEX неможливо опиратися бажанню купити собі нові окуляри, став основою для лончевої рекламної кампанії «Грішна». Ми вважаємо, що у будь-якого модника є гріхи, в яких йому варто покаятись. Але каятись, як і грішити, потрібно стильно. Якраз для цього і створені галереї оптики SPEX»,зазначає засновниця Vandog Agency Ірина Метнева.


Перетворення Єврооптики на SPEX вже почалось: провокаційний кампейн з «вірою в стиль» яскраво відображає філософію нового бренду, рекламна кампанія буквально охопила інтернет-простір і соціальні мережі; а перша галерея оптики SPEX вже працює в Дніпрі. Далі буде.

За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода