Проста креативна ідея Stopify зібрала 200 000 євро для української армії

Латвійський проєкт Stopify підтримує ЗСУ

Коментарі 1455

З початком повномасштабного вторгнення в українському суспільстві панувала велика тривога. Але переважала більше єдності заради допомоги. Згодом жахливі репортажі з передової стали тлом повсякденних подій. І, порівняно з першими місяцями війни, ресурсів і ентузіазму людей до пожертвувань помітно поменшало. Але війна триває, і наша підтримка українців є як ніколи важливою.

Спостерігаючи за ситуацією, троє експертів із комунікаційної сфери та хороших друзів – Maris Upenieks, Marcis Mikelsons-Germs та Miks Mikelsons – зрозуміли, що не можуть залишатися осторонь як пасивні споживачі новин. У вільний час вони почали працювати над ідеєю, яка народилася в перші місяці війни. Stopify став унікальним стрімінговим сервісом для пожертвувань на Збройні сили України.

Бачення почало втілюватися, коли стало зрозуміло, що всі експерти та потенційні партнери, до яких зверталися, вірять в ідею та готові її підтримати. Після кількох місяців добровільної роботи в поза робочий час Stopify нарешті побачив світ.

 video

Сьогодні, приблизно через три місяці після запуску платформи, на неї підписалися понад 5500 людей із 45 країн. Разом вони зібрали понад 200 тисяч євро, а першу медичну допомогу на передову вже доставляють. Бійці 72-ї механізованої бригади на сході України отримали квадроцикли, тепловізори, моноклі нічного бачення, тактичні рукавиці, окуляри та дрони. Останній вантаж щойно надійшов до 49-го піхотного батальйону «Карпатська Січ» і включав пікап, квадроцикл, дизельні генератори, дрони, тактичне спорядження та багато іншого.

sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода