Історії матерів, які прийняли своїх ЛГБТ-дітей

В Україні запустився «Музей Прийняття» – онлайн-платформа, що дозволяє усім батькам на рівні глибинних відчуттів прожити життя матерів, які прийняли своїх дітей. Шлях прийняття Музею дозволяє батькам чесно відповісти собі на питання: «Чи я буду готова/готовий прийняти інакшість моєї дитини?»

Коментарі 1392

Ми любимо наших дітей і бажаємо для них кращої долі. Це бажання іноді не дає нам побачити, що наші уявлення про майбутнє дітей не співпадають з їхніми власними прагненнями. Момент усвідомлення, що діти – це особистості зі своїми потребами, бажаннями і принципами для багатьох батьків може бути дуже болючим. Особливо, коли власна дитина робить камінг-аут. У цей момент батьки опиняються віч-на-віч зі своїми думками. Їм ніде отримати пораду, адже тема сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності в суспільстві — табу.

Щоб почати в суспільстві діалог про батьківське прийняття, мережа громадських організацій по всій Україні запустили Музей Прийняття. На сайті Музею ви поринете у внутрішній світ батьків, які вперше зіштовхнулись з «інакшістю» своїх дітей. Через розмови і спогади, переживання і страхи матерів зможете прожити їхні драматичні історії та поставити себе на їхнє місце. І таким чином відповісти для себе на питання: «Чи дійсно безумовно я люблю власну дитину і чи зможу я прийняти її інакшість?»

Кожна історія закінчується словами «я приймаю тебе». Ці ж слова стали хештегом кампанії. Музей Прийняття закликає усіх батьків та усіх, хто колись проживав біль неприйняття, поділитися своєю історією, своїм досвідом або просто висловити підтримку ЛГБТ спільноті, поставивши #яприймаютебе у пості.

Посилання на Музей Прийняття: www.ridni.com.ua.

 video
Якщо ви – батько ЛГБТ-дитини і бажаєте стати учасником проєкту Музей Прийняття, напишіть на адресу [email protected].

sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода