Сторінка України стала однією з найпопулярніших офіційних сторінок країн світу в Instagram

У2022 році сторінка Ukraine.ua увійшла до п’ятірки найбільш популярних офіційних сторінок країн світу в Instagram, набравши понад мільйон підписників. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Коментарі 609

Охоплення цифрової екосистеми Ukraine.ua, яка об’єднує офіційний сайт України та сторінки держави в соціальних мережах, перевищило мільярд користувачів. Найбільша аудиторія наразі на сторінці України в Instagram.

Іnstagram-сторінка України увійшла до п’ятірки найпопулярніших офіційних акаунтів країн у цій соціальній мережі, поступившись профілям Австралії, Туреччини, Канади та Нової Зеландії.

У 2022 році постійна аудиторія каналів Ukraine.ua – офіційного сайту, Facebook, Instagram, Spotify, LinkedIn, TikTok, Twitter та Youtube – зросла в понад 10 разів. 

Відео у акаунті України в TikTok набрали понад 90 млн переглядів. На офіційну платформу про війну Росії проти України war.ukraine.ua заходили майже 6 млн разів. Із контентом на сторінці України в Facebook взаємодіяли понад 10 млн разів.

«Сьогодні ми не чуємо традиційних у попередні роки нарікань, нібито Україна програє інформаційну війну. Натомість світ визнає успішну комунікацію нашої держави під час повномасштабного вторгнення», — зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Офіційну сторінку України в Instagram запустило Міністерство закордонних справ України та Український інститут. Нині МЗС розвиває її спільно з громадською організацією BRAND UKRAINE.

Сторінка Ukraine.ua – англомовна. Її створили, аби просувати позитивний імідж України серед іноземної аудиторії та боротись із російською пропагандою. На Ukraine.ua в Instagram йдеться про події в Україні, культурні зокрема, інновації, можливості, Україну та українців.

За матеріалами Forbes.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода