Історія про те, як «Водный Мир» корисний в будь-якій ситуації

Відомий бренд морепродуктів «Водный мир» разом з Rengent Film Production створили новорічний ролик, у якому стимулюють споживачів отримувати користь моря щодня, а не тільки на Новий рік.

Коментарі 1363

«Головна ідея рекламного ролику - показати, що крабові палички – це не лише продукт, який купляють 1 раз на рік для новорічного салату, а перш за все корисний дар моря, виготовлений з білої океанічної риби, який можна додати до свого повсякденного раціону», – говорить виробник.

 video

Діти досить часто наслідують батьків у звичках та поведінці. Тому головна героїня (дівчинка-підліток) стежить за своїм харчуванням і їсть тільки корисне – овочі, наприклад. Її ідею не розділяє молодший брат, бо на його думку їжа повинна бути передусім смачною. Але чи може смачне бути корисним? Дівчинка ретельно вивчає склад на упаковці і з’ясовує, що крабові палички містять омега 3, вітаміни та мінерали. Отже вони корисні! І можна не переживати за зайві кілограми.

А ще ТМ «Водный Мир» пропонує цікавий спосіб використання крабових паличок, окрім їжі. Наприклад, з них можна зробити ніс сніговику замість тієї ж звичної моркви. Саме так зробив головний герой ролика і не прогадав, адже крабові палички приносять користь у будь-якій ситуації. І посмакувати, і сніговику допомогти.

Новий рік – це завжди диво, тому у ролику не обійшлося без магії. Головний герой реклами – сніговик – вміє посміхатися, дивуватися та навіть куштувати крабові палички. Його оживили за допомогою чаклунства та комп’ютерної графіки. А улюбленцем знімальної групи став неймовірно слухняний і привітний лабрадор Рікі, який додав комедійного настрою до сюжету. Ну а сама атмосфера відео нагадує різдвяний фільм «Один вдома» - казкова зима, багато снігу, прикрашений будинок, справжня казка.

Режисером ролика став Станіслав Морозов, відомий своїми роботами над кліпами популярних українських артистів. А головну героїню зіграла фіналістка дитячого «Голос країни 5» талановита молода співачка з Одеси Поліна Бабій (примітка – виробник морепродуктів «Водный Мир» теж мешкає на Одещині ), яка дуже переконливо втілилася у роль розумниці, що дотримується правильного харчування.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода