Сторіз, що допомагають дітям

До Міжнародного дня захисту дітей фонд «Клуб Добродіїв» разом із діджитал-агенцією FFFACE.ME у рамках соціальної ініціативи FFFACE SOCIAL запустили благодійний фільтр в Instagram.

Коментарі 1586

Партнером проєкту став бренд Anex, який за кожне використання фільтру перерахує кошти на допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах.

Зібрані кошти фонд направить на організацію навчальних програм для дітей, адже основним фокусом «Клубу Добродіїв» є освіта.  Даючи вудочку, а не рибку, «Клуб Добродіїв» формує у дітей проактивний підхід до життя та підсилює впевненість у своєму завтра.

Як приєднатись:

  1. Використати благодійний фільтр «Save childhood magic»;
  2. Відмітити у сторіз Клуб Добродіїв (@dobrodiy.club) та партнера акції Anex (@anex_baby)

За кожну сторіз, зроблену з 24 травня до 6 червня, бренд дитячих колясок перерахує 20 гривень на допомогу дітям.

Знайти фільтр та допомогти дітям можна за посиланням.

 video

«Ми завжди підтримували філософію, що допомагати має бути легко. Тепер це не просто легко, це як зробити селфі! Кожен може стати інфлюєнсером і власними соцмережами долучитись до порятунку дитинства!», — запевняє засновниця «Клубу Добродіїв» Марія Артеменко.

«Чудово, що у цьому проєкті ми спостерігаємо ідеальне поєднання місій «Клубу Добродіїв» та Anex, адже обидві організації прагнуть кращого для дітей. Чудовим підсиленням активності є і те, що вона запускається до Дня захисту дітей. Отже, аудиторія буде налаштована допомогти, а бренд, благодійна організація та інстаграм-фільтр від FFFACE.ME допоможуть їм втілити цей імпульс», — прокоментував співзасновник та CEO FFFACE.ME Дмитро Корнілов.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода