Студенти Projector Institute створили перший в Україні анімаційний альманах «What I love»

Молоді режисери-аніматори презентують перший трейлер альманаху «What I love». Прем’єра ролика пройшла на українському стенді на Міжнародному анімаційному фестивалі в Аннесі (Франція). Проєкт отримав схвальні відгуки та позитивну критику стосовно якості робіт українських аніматорів і різноманіття стилів.

Коментарі 1445

«What I Love» — це серія короткометражних мультфільмів, створений студентами Projector Institute під керівництвом куратора курсу Олега Маламужа, у доробку якого робота над українськими мультфільмами «Мавка», «Викрадена принцеса» та «Роксолана».

 video

Робота над альманахом «What I Love» розпочалася ще у 2021 році в межах річної навчальної програми з режисури анімації. Головна ідея та мета проєкту — дати можливість молодим і амбітним українським аніматорам проявити себе в Україні та світі.

Студенти продовжували працювати над втіленням ідей навіть після початку повномасштабної війни. Як результат — одинадцять анімаційних проєктів на фінальних стадіях виробництва. Усі історії мають різний характер, стиль малюнку та сторітелінг.

«Цей проєкт створений, щоб допомогти молодим студентам-режисерам розповісти про себе, донести свої історії до великої аудиторії. Формат альманаху як раз ідеально підходить під це завдання. Кожен режисер зібрав невелику групу зі студентів курсів 2D анімації, сторібордингу, та візуального сторітелінгу. Ми йшли до завершення проєктів, але війна частково зупинила процес. Наразі команди перезапустилися і групи допрацьовують анімаційні фільми попри війну», додає режисер та куратор курсу Олег Маламуж.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода