Створи власний дизайн Pepsi!

Нова колаба із селебами, музичний фест, чи старт футбольного сезону — по одразу зрозуміло, якими емоціями ділиться з нами бренд Pepsi.

Коментарі 3007

Зараз оновлений дизайн на банках Pepsi стане близький кожному, бо він — про українські міста! Рідні, такі наші —  Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський і Чернівці! 

А ще стільки крутих міст в Україні, правда? Тобі вирішувати, яке з них з’явиться на баночці наступним.

Майже в кожного було фото, де тримаєш Львівську ратушу на долоні або пам’ятник засновникам Києва. Не встиг зробити й собі таке, бо боявся буде мало лайків? Pepsi говорить: «Знову можна!». Адже цього разу за такий фан можеш виграти дуже круті призи!   

Фотографуй улюблену пам'ятку в своєму місті, ніби тримаєш її на долоні, а в іншій руці — баночка Pepsi.  Викладай фото в Stories або пост в Instagram, відзначай сторінку Pepsi Ukraine та став #створидизайнpepsi.

Щотижня серед учасників бренд буде розігрувати мерч від Pepsi: стильні футболки, крутезні світшоти та мастхев стікерпак.  А в березні наші Pepsi best friends Леонід Мартинчик, Женя Білозеров та Анна Трінчер оберуть переможця серед усіх, хто розмістив фото в період розіграшу, -  і в прямому ефірі  розіграють сертифікат на подорож Україною від наших партнерів Join UP! та подарують можливість створити особливий дизайн для власної баночки Pepsi зі знаковою локацією свого міста.

Відкривати Україну разом з улюбленим брендом стало ще цікавіше! 

Усі деталі на сайті та сторінці Інстаграм @pepsiukraine.

 video
На правах реклами
Обговорити з іншими читачами:
Погода