Сучасний та стильний французький дизайн у розетках та вимикачах Schneider Electric

Розетки та вимикачі Schneider Electric — відомого французького бренду, завжди відрізняються неперевершеними дизайнерськими рішеннями, іноді лаконічним, але завжди акуратним оформленням, а також максимальною безпекою та надійністю у використанні.

Коментарі 724 промо

Довгий час популярною лінійкою бренду була Unica, проте нещодавно їй на заміну прийшла оновлена Unica New, яка, як і вся продукція виробника, адаптована під сучасні вимоги користувачів. Більш того, всі останні колекції виробника отримали окремі вироби, призначені для забезпечення автоматизації із застосуванням системи розумного будинку.

Розетки Schneider Electric

Багато колекцій бренду мають ще одну важливу особливість — взаємозамінність елементів. Оглянувши фото рамок для розеток та вимикачів Schneider Electric можна помітити, що їх можна міняти, підбираючи варіанти, що найбільше підходять під інтер'єр будь-якого з приміщень.

Переваги продукції Schneider Electric

Розетки та вимикачі з каталогу Schneider Electric https://electrica-shop.com.ua/rozetki-vyklyuchateli-schneider-electric мають цілу низку особливостей і переваг:

 • Доступна можливість зміни конфігурації одноклавішних вимикачів, переробивши їх за допомогою пружини в кнопкові варіанти.
 • Передбачається можливість індикації білого за допомогою вбудованого модуля підсвічування.
 • Легкий і швидкий монтаж, які не потребують спеціальних навичок. Досягається подібний ефект за допомогою розробки спеціальної конструкції механізму та супорту.
 • Допускається застосування у поєднанні із системою розумного будинку за допомогою різних спеціалізованих додатків.
 • Сумісність пристроїв із KNX.
 • Здійснення фіксації пристроїв за допомогою клацання в спеціальні системи.
 • Модульність ряду пристроїв дає можливість поєднувати їх із розетками System+. Це забезпечує можливість створення низки конфігурацій для облаштування робочого простору.
 • Естетичні та ергономічні подовжувачі.
 • Широке застосування швидкозатискних клем. Це дозволило здешевити продукцію бренду, що випускається, на 3% в порівнянні з обладнанням, яке оснащується гвинтовим затиском.
 • Є розетки зі шторками, які забезпечують надійний захист користувача від випадкового контакту з токоведучими елементами, навіть у випадках, коли демонтовано лицьову панель.

Наявність таких переваг продукції робить її дуже популярною як у використанні, так і на комерційних об'єктах.

Деякі особливості розеток та вимикачів Schneider Electric за відгуками користувачів

Практично весь модельний ряд розеток і вимикачів Schneider Electric має деякі додаткові особливості, які відрізняють продукцію бренду від конкурентів:

 • Виробництво продукції виключно за міжнародними стандартами якості ISO, а також з активним використанням сучасних рішень та технологій. Це дозволяє поєднувати інноваційність, ергономічність та стильні дизайнерські рішення.
 • Задня частина пристроїв має компактнішу форму, що дозволяє збільшити міцність супорта. Таким чином, вдається продовжити термін експлуатації електрофурнітури.
 • Є спеціальний технологічний отвір для корекції положення супорта без попереднього демонтажу пристрою. Таким чином завжди можна виправити його розташування при виявленні складнощів.
 • Рамка та супорт розташовуються максимально один до одного, що дозволяє проводити монтаж з високими показниками зчеплення.
 • Простий демонтаж механізму — відкрутити всі кріплення можна за допомогою спеціальних отворів, що повністю виключає можливість пошкодження виробу при знятті.
 • Вбудована система «ластівчин хвіст» для комфортного та швидкого вирівнювання компонентів відносно один одного.

У каталозі розеток та вимикачів Schneider Electric представлені цілі окремі лінійки, використання яких дозволяє зберігати єдиний стиль дизайну приміщення. З огляду на високу якість продукції, тривалість її експлуатації та високі показники безпеки — вибір такого варіанта стане оптимальним рішенням для будинку, квартири чи комерційного об'єкту.

Обговорити з іншими читачами:
Погода