Суд заборонив Цитрусу користуватися торговою маркою та сайтом

Господарський суд Києва за позовом "Е-Тікетс Сервіс Україна" заборонив ТОВ "ЗТ-Інвест" (група компаній Цитрус) користуватися торговою маркою та доменним ім'ям компанії (citrus.ua).

Коментарі 1793
Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна із посиланням на рішення суду.

Згідно з документом, під заборону будь-яких дій із ними потрапили кирилична та латинська торгові марки "Цитрус", а також низка інших торгових марок, що використовуються групою компаній: "ЦИТРУС дискаунт" (CITRUS discount), "ЦИТРУС гаджети та аксесуари", "eton", "like.bike", "AIR MUSIC" та "L.А.Р.Т.І.".

"Згідно з вердиктом суддів, сайт і домен компанії повинні бути заблоковані до вирішення спору по суті. Роздрібна мережа компанії зобов'язана припинити торгівлю під торговою маркою "Цитрус". Господарський суд також прийняв інші обмеження використання торгової марки", – написав на своїй Facebook сторінці бізнесмен Геннадій Корбан, який купив 50%-ву частку в ЗТ-Інвесті.

До обмежувальних заходів також увійшла заборона Державному підприємству Укрпатент до набрання законної сили рішенням суду у цій справі вносити будь-які зміни до Державного реєстру на зазначені торгові марки.

Крім того, суд зобов'язав хостингову компанію "Інтернет Інвест" встановити в Реєстрі доменних імен режими clientHold та serverHold для доменного імені citrus.ua, а також заборонити будь-які дії з сайтом до вирішення спору по суті.

Корбан нагадав, що 12 жовтня 2021 року Господарський суд Одеської області ухвалив рішення про визнання заборгованості розміром 1 млрд грн компанії Цитрус перед третіми особами.

Навесні 2021 року Корбан подав сумарно чотири судові позови на понад 1 млрд грн до партнера – співвласника компанії Цитрус Григорія Топала та групи афілійованих юросіб за нібито незаконні операції.

Доповнено. У свою чергу Цитрус у поширеній заяві назвав цей позов нікчемним за низкою підстав, включаючи те, що компанія, на яку було подано цей позов, не входить до групи компаній "Цитрус".

Також група компаній "Цитрус" не використовує торгові марки, що фігурують у вищезазначеному позові.

"Також у черговий раз заявляємо, що, згідно з рішенням суду, Геннадій Корбан не володіє 50% частки ЗТ-Інвесту", – йдеться у повідомленні.

Цитрус наразі надав необхідні процесуальні документи для оскарження судового рішення та подав скарги на дії виконавця до правоохоронних органів, а також до Міністерства юстиції України.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода