Суспільне хоче відмовитись від «Олівця»

Утримання телецентру обходиться компанії у майже 100 мільйонів на рік.

Коментарі 2097

Національна суспільна телерадіокомпанія України  готова повністю відмовитись від київського телецентру «Олівець» на Мельникова, 42. Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» розказав голова правління НСТУ Микола Чернотицький.

Зараз у Києві компанія мовить зі студії на Хрещатику, 26.

«Натомість у нас постало питання, що зараз робити з "Олівцем". Його дорого утримувати й у мирний час, а зараз я не уявляю, скільки коштуватиме його опалювати…», – каже Микола.

Утримання «Олівця» коштує НСТУ під 100 мільйонів гривень на рік. У цю суму входять комунальні витрати, податок на землю і обслуговування.

«Тому ми почали переносити виробничу студію на Хрещатик; думаю, що на початку осені завершимо цей процес. І тепер треба зрозуміти, що далі робити з "Олівцем": здати в оренду, повернути державі? Поки що ми хочемо його законсервувати на рік до ухвалення рішення», – додає Микола.

Нагадаємо, у кінці лютого, коли російські війська наближались до Києва, Суспільне перевезло більшість своєї київської команди до резервної студії у Львові. Зараз компанія має резервні майданчики в Ужгороді та Львові, але основа команди повернулась до Києва — зокрема зі студії на Хрещатику виходять новини. 

За матеріалами https://stv.detector.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода