Суспільне шукає виробників телесеріалу про українців, які пережили російську окупацію

Виробником стане продакшн, який переможе у мистецькому конкурсі.

Коментарі 647

Із 13 березня по 2 квітня Суспільне проводить перший етап мистецького конкурсу на створення документального телевізійного серіалу про українців, які пережили російську окупацію. 

Проєкт вироблятимуть на аутсорсі за умовами грантової угоди між Суспільним та Європейським союзом в особі Європейської Комісії від 19.12.2022 № NDICI-GEO-NEAR/2022/438-227 «Посилення стійкості та потенціалу Суспільного мовлення під час війни.

«Проєкт має охопити історії від розповідей про героїв, які виживали під окупацією, перед якими викликами поставали, як гуртувались, як партизанили, які рішення ставали фатальними чи рятівними, до історій про те, як влаштувалось їхнє життя після деокупації, як вживаються із сусідами, котрі підтримували окупаційні війська», — йдеться в умовах конкурсу на корпоративному сайті Суспільного.

Попередньо заплановано, що це буде серіал на 2, 3 або 6 (максимально), орієнтовний хронометраж однієї серії — 54 хвилини.

Граничний ліміт витрат на послуги зі створення документального серіалу відповідно до умов грантової угоди – 5 265 000 грн., послуги зі створення однієї серії —  877 500 грн.

Серіал мають виробити до 11 грудня 2023 року.

Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Більш детальніше про те, які документи потрібно подавати і етапи конкурсу тут.

За матеріалами detector.media

Обговорити з іншими читачами:
Погода