Світовий банк вирішив виділити Україні $723 млн

Світовий банк мобілізує пакет екстреного фінансування у розмірі понад 723 мільйони доларів для України. Швидка виплата підтримки допоможе уряду надавати критично важливі послуги для українського народу.

Коментарі 2954
Про це повідомили у Світовому банку.

Сьогодні Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила додатковий пакет бюджетної підтримки для України під назвою Фінансування відновлення України після економічної надзвичайної ситуації або Вільна Україна на суму 489 млн доларів.

Пакет, схвалений Радою, складається з додаткового кредиту на 350 млн доларів і гарантій на суму 139 млн доларів, а також мобілізації безоплатного фінансування в розмірі 134 млн доларів і паралельного фінансування в розмірі 100 млн доларів, в результаті чого загальна мобілізована підтримка становить 723 млн доларів.

Швидка виплата підтримки допоможе уряду надавати критично важливі послуги українському народу, включаючи заробітну плату працівникам лікарень, пенсії для людей похилого віку та соціальні програми для вразливих верств населення.

Початкова підтримка Світового банку була збільшена шляхом гарантій Нідерландів на 80 мільйонів євро ( еквівалент 89 мільйонів доларів) та Швеції на 50 мільйонів доларів.

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода