Святкові листівки Viber з України доступні в 9 країнах

Українська команда з Sasquatch Digital розробила листівки для святкового чат-боту Viber, який доступний у 9 країнах.

Коментарі 1909

Чат-бот охоплює мешканців не лише України, а також Угорщини, Чехії, Греції, Словаччини, Польщі, Болгарії, Хорватії та Сербії. Всі матеріали для привітань розробляє партнер Rakuten Viber саме в Україні Sasquatch Digital.

“Ми не вперше працюємо із Rakuten Viber та із завданням щодо максимальної локалізації глобального контенту компаній. Ми розробили єдиний стиль ілюстрацій для святкових подій у Viber Wishes, однак я пишаюся, що наша команда віднаходить для окремих країн такі сюжети, які б відгукувалися у місцевих на ментальному рівні”, – відмічає CEO агенції Sasquatch Digital Роман Геращенко.

Вже цього тижня нагодою спробувати чат-бот Viber Wishes є Міжнародний день дружби, визнаний неофіційним святом Генеральною Асамблеєю ООН. Сьогодні Viber встановлений у понад 97% українців, які користуються смартфонами. А це означає, що майже кожен користувач смартфона зможе легко привітати своїх друзів та близьких за допомогою Viber.

Як створити та надіслати листівки:

  1. Почати діалог із чат-ботом Viber Wishes.
  2. Вибрати фон із запропонованих, або вже готову листівку.
  3. За бажанням додати персоналізоване привітання. 
  4. Надіслати друзям та рідним.

Чат-бот надсилає нагадування про свята, а отже користувачі Viber завжди матимуть нагоду для святкового настрою. З нагоди дня дружби Rakuten Viber також анонсував запуск нового стікерпаку, який допоможе привітати друзів, де б вони не знаходились.

“Ми розуміємо, якої особливої цінності такі привітання набули цього року – у період посилення соціальної дистанції, карантинних обмежень у містах та між країнами. Підтримка дружніх зв’язків тепер надважлива, тому ми постійно оновлюємо Viber Wishes”, – каже Атанас Райков, старший директор Rakuten Viber в регіоні EEMENA.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода