Свято музики від Freedom Jazz: серія шоу «КАБАРЕ» відбудеться в Caribbean Club

Чарівні джазетки Freedom Jazz girls band повертаються в Caribbean Club Concert Hall з серією вибухових Caribbean Jazz Dinner Show «КАБАРЕ».

Коментарі 1625

21, 28 жовтня, 4, 11, 18 та 26 листопада на гостей концерт-холу чекає феєрія режисури, свято музики та грандіозної атмосфери. Придбати квитки на неймовірне дійство можна на сайті.

 video

Їхні шоу збирають аншлаги, концертні виступи зачаровують та надихають. В цей раз найбільш хвилюючий та артистичний колектив України готує нове музичне шоу «КАБАРЕ», в якому поєднає найкращі номери за всю історію гурту.

Музичне кабаре подарує глядачам свої запальні номери з найулюбленішими авторськими піснями та світовими хітами. Популярні композиції пролунають в оригінальних аранжуваннях у виконанні чарівних Freedom Jazz girls band.

«Джаз-кабаре – це наша невід'ємна частина, наша візитна картка, як і звичка дивувати нашого улюбленого глядача. Тому, для наших шанувальників, і тих, хто збирається ними стати, ми, як завжди, готуємо сюрпризи. Це і фрагменти з легендарних світових мюзиклів у фірмовій музичної обгортці від Freedom jazz girls band, і міні-спектакль, наповнений тонким жіночим гумором, вишуканим звучанням і неповторним шармом, і світові танцювальні хіти, від яких просто неможливо всидіти на місці!», - поділилися Freedom jazz girls band.

 video

Режисер театралізованого дійства: українська режисерка-постановниця та продюсерка – неперевершена Олена Коляденко.

Caribbean Jazz Dinner Show – улюблений глядачами формат, що поєднує в собі блискуче музичне шоу, затишну атмосферу найстарішого столичного клубу та вишукану кухню.

Подія у Facebook.

Обговорити з іншими читачами:
Погода