Syoss вислав блогерам справжню бомбу

Щоб привернути увагу споживачів до лінійки сухих шампунів, що дарують плюс один день свіжості волоссю, Syoss разом з комунікаційним діджитал-агентством New Strategies Group створили справжню бомбу і вислали її beaty-блогерам.

Коментарі 1140

Спокійно, жоден учасник проєкту не постраждав. Мова йде про креативний прес-пак “Бомба свіжості Syoss” у вигляді справжньої вибухівки.

 video

“Сьогодні недостатньо зробити крутий рекламний продукт. Сучасну аудиторію потрібно дивувати і шокувати. Тому, за запитом бренд-команди Syoss, в ідеї для рекламної кампанії ми зробили акцент на креативній формі і WOW-ефекті при взаємодії з прес-паком.

Ми додали до нього механізм із метафаном, що активувався при першому відкритті. В кожен «відсік» прес-паку вклали сухі шампуні, що мали здетонувати на волоссі блогерів. А зверху вмонтували таймер, що одночасно додавав реалістичності та був потрібен для проведення beauty-експерименту”,  – коментує Володимир Чернер, CEO New Strategies Group.

За задумом команди проєкту блогери у відеопостах робили розпаковування прес-паку, розповідали підписникам про продукт, наносили сухий шампунь на волосся і ставили таймер зі зворотним відліком на 24 години. Саме стільки тривало тестування нового продукту під гаслом “+1 день свіжості зі Syoss”.

“​Ми поставили перед New Strategies Group конкретне завдання: розповісти про лінійку сухих шампунів, побудувати охоплення силами beauty-блогерів, привернувши їхню увагу за допомогою WOW-ефекту, незвичайної подачі та сторітелінгу. 

Коли вони запропонували нам створити справжнє реаліті-шоу у мініатюрі, ми були в захваті. Такий формат набагато цікавіший за стандартні проєкти з блогерами. Наша команда сподівалася на вибухові результати кампанії, і ми їх отримали”, – ділиться враженнями бренд-команда Syoss.

Кампанія тривала протягом місяця в Instagram і охопила 2 млн користувачів замість 1,5 млн запланованих. Таким чином агентство перевиконало KPI по охопленню на 33%! ER склав 8,29%, що більш ніж в два рази перевищує план. За проєкт ми залучили 166 тисяч користувачів, які не приховували своїх вражень у коментарях під публікаціями. Користувачам настільки сподобалася креативна розсилка прес-паків, що всі заплановані KPI`s команда проєкту досягла тільки завдяки публікаціям блогерів без залучення медіа!

Credits

Syoss​

Digital Manager – Andrii Polupanov

Junior Brand Manager – Ivanna Taranenko

Brand Manager – Pamela Honsales

New Strategies Group​

СЕО – Vladimir Cherner

CSD – Igor Rudyak

Senior Account – Juliya Feshchuk

Junior Account – Kate Matvienko

Creative Director – Alexey Bondarenko

Copywriter – Serhiy Korytnyk

SMM Head – Alla Mart

SMM Manager – Olya Kravchenko

Strategiest – Boris Makarov

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода