Сюрприз під подушку та ялинку: українці зможуть привітати зі святами дітей із малозабезпечених сімей

З 16 по 26 грудня в Україні проходить благодійний проєкт «Сюрприз під подушку та ялинку».

Коментарі 1815

Кожен небайдужий може привітати з зимовими святами дітей із сиротинців та малозабезпечених сімей, «підвісивши» для них подарункові набори.

«Уже понад 20 років ми створюємо благодійні ініціативи, щоб допомагати тим, хто знаходиться в складних життєвих обставинах, — говорить Владислав Шелоков, директор з мобілізації ресурсів та PR Карітасу України. — Сьогодні ми мріємо, щоб до десятьох тисяч дітей із малозабезпечених сімей та інтернатів, якими ми опікуємося, прийшло свято. Щоб вони повірили в дива! Усі “підвішені” набори ми розподілимо між тридцятьма регіональними осередками по всій Україні, а також сімнадцятьма безпечними просторами на сході, біля лінії фронту, де діти знаходять психологічну підтримку та соціалізуються».

Кожен українець може «підвісити» благодійний подарунковий набір на сайті за спеціальною ціною.

«Ми не вперше об’єднуємо українців навколо благодійної ініціативи: у 2020-му нам вдалося зібрати понад 60 000 продуктових наборів для Ба та Ді, а до 1 вересня цього року — близько 8 000 портфелів зі шкільним приладдям для дітей із малозабезпечених родин, — коментує Владислав Чечоткін, співзасновник ROZETKA. — Цього разу благодійні набори вартістю 289 грн складаються з товарів для творчості та розвивальних ігор для дітей. Ми закликаємо українців долучатися і здійснювати маленькі мрії тих, хто не сподівається на свято».

Організатори ініціативи — міжнародний благодійний фонд Карітас України та найбільший онлайн-ритейлер країни ROZETKA запрошують до участі українські компанії, що можуть «підвісити» будь-яку кількість подарункових наборів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода