Тільки кіно: MEGOGO запускає фільмову передплату

Від сьогодні, 7 червня, на медіасервісі MEGOGO почала діяти передплата «Кіно+», що пропонує переважно кіносеріальний контент. В передплату входять десятки тисяч топових фільмів, серіалів, мультфільмів й навіть аудіо. Більш того, наповнення матиме контент від discovery+.

Коментарі 994

«Ми щодня аналізуємо запити й пропозиції наших користувачів. Одним із найпопулярніших звернень було саме прохання про можливість зробити передплату, яка включатиме лише кіно. Тож ми не відходимо від звички завжди чути аудиторію. Сподіваємось, відтак перегляд улюблених фільмів стане ще комфортнішим», – додає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Наразі передплата «Кіно+» – це більш як 10 000 фільмів, 1000 серіалів, 2000 мультфільмів, 5000 шоу й 10 000 аудіокнижок, подкастів та аудіосеріалів. Окрім того, до наповнення входитимуть власні інтерактивні фільмові канали, яких вже 58. Не так давно, MEGOGO запустив канал із кінострічками, створеними за роки української незалежності.

Вартість передплати «Кіно+» складатиме 129 грн/міс. Користувач отримує, як і зазвичай, можливість підключення до п’яти пристроїв, перегляд без реклами, попереднє завантаження у мобільному додатку, функцію обрання аудіодоріжки й багато іншого. Зазначимо, наразі медіасервіс MEGOGO має найбільшу, серед усіх сервісів, кількість контенту із наявною українською звуковою доріжкою.

Нагадаємо, нещодавно MEGOGO додав до передплат кінострічки від The Walt Disney Company, які також входять до «Кіно+».

Із більш детальною інформацією щодо наповнення та підключення до «Кіно+» можна ознайомитись у профілі користувача в переліку доступних передплат.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода