Тіна Кароль та UAnimals розповіли про екоцид в Украïні вiдомою мелодією «Щедрик»

До 100-річного ювілею відомої на весь світ композиції "Carol of the Bells" в Україні презентували нову пісню на мелодію Миколи Леонтовича. Організація UAnimals створила трек у рамках кампанії #StopEcocideUkraine для привернення уваги до екологічних злочинів росії під час війни. Виконала пісню улюблена мільйонами співачка Тіна Кароль у супроводі хору «Дзвіночок».

Коментарі 908

«Доки весь світ готується до різдвяних свят, росія продовжує обстрілювати мирні міста та нищити довкілля в Україні. Вже сотню років зимові канікули в США та Європі супроводжує мелодія "Carol of the Bells", створена українським генієм Миколою Леонтовичем. Цього року вона нагадає про важливе, — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук. — “Carol of the Ecocide" привертає увагу до того, що росія не лише країна-терорист, але й екотерорист, який краде майбутнє у наших дітей та всієї планети. І це не милий мультяшний Грінч, а суцільне зло, яке потрібно зупинити, доки воно не зупинило світ».

Текст пісні «Carol of the Ecocide» написав український автор Євген Матюшенко, над аранжуванням працював композитор Юрій Звонар.

«Війна нищить життя у повному розумінні цього слова: вона забирає життя людей, їхні оселі, їхню землю, їхні надії та право бути щасливими. Війна безжально нищить українську екологію та світ тварин. Я доєдналася до ініціативи UAnimals, щоб нагадати світові, наскільки руйнівним та неосяжним є наслідок війни росії проти України. Пісня "Щедрик" є символом різдвяного дива, а Україна є символом людського дива стійкості та незламності, дива, яке у цій війні стоїть на захисті світу», — говорить Тіна Кароль.

Нагадаємо: за офіційними даними, внаслідок російської агресії понад 182 880 кв. м українського ґрунту забруднені шкідливими речовинами, уражені 20% природоохоронних територій України, загинули понад 6 мільйонів свійських тварин і щонайменше 50 тисяч чорноморських дельфінів.

UAnimals закликає Європейський парламент, Організацію Об’єднаних Націй, парламенти держав-партнерів, міжнародні організації та інституції засудити дії Росії, сприяти припиненню злочинів екологічного характеру, запровадити додаткові санкції проти РФ, сприяти поновленню екологічної безпеки України та її довкілля, а також допомогти у відновленні української екосистеми під час війни та у післявоєнний час, зокрема завдяки інструменту репарацій.

Підписати міжнародну петицію можна за посиланням.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода