Tabasco почало співпрацю з благодійним проєктом "Дитинство без війни"

Проєкт евакуації українських дітей-сиріт з територій, де триває активна фаза бойових дій, за вісім місяців перевезли до Туреччини більше 2700 дітей, з їх супроводжуючими.

Коментарі 1237

Благодійний проєкт “Дитинство без війни” (Childhood Without War) ініціював український підприємець і меценат Руслан Шостак. Жителям України він відомий як засновник торговельних мереж EVA та Varus. У рамках обох торговельних мереж і раніше були ініціативи, спрямовані на допомогу та підтримку молоді. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ на територію України стало важливо голосно говорити про те, що українська нація варта майбутнього. Save generation U - те, що проєкт доносить світові останні півроку, захищаючи українських дітей. Аби допомогти державі зберегти націю і дати їй можливість майбутнього існування, було прийнято рішення рятувати найуразливішу ланку суспільства - дітей-сиріт. 

Так з’явився благодійний проєкт “Дитинство без війни”, головна мета якого - евакуація дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування;  дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах з небезпечних районів України в Турецьку Республіку. За вісім місяців війни переміщено понад 2700 дітей-сиріт разом з їх супроводжуючими особами. І щотижня їх кількість зростає. У Туреччині для них створено комфортні умови: триразове повноцінне харчування, фрукти, ласощі, організована психологічна допомога, з дітьми займаються розвиваючими іграми, розвивають творчі здібності. Маленькі українці оточені теплом та турботую. Звісно, що для цього потрібні значні ресурси. Базова вартість перебування однієї дитини на місяць - 360 євро, вартість евакуації з України до Туреччини за одну особу - 180 євро.

Попри все діяльність фонду зростає. В планах евакуювати ще тисячі дітей. Вже сьогодні “Дитинство без війни” має надійну підтримку - проєкт реалізується за підтримки двох перших леді країн - України та Туреччини, а також за підтримки Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах сім’ї, праці і соціального забезпечення Турецької Республіки. Також проєкт підтримують посольство України в Туреччині та консульство в Анталії.

«Дитинство без війни - це синергія держави та бізнесу, яка допомагає здійснювати проєкт, пов'язаний із найдорожчим, що у нас є», — каже Шостак.

До проєкту «Дитинство без війни» також долучилися платіжна система Visa та Monobank, і інші компанії. Зробити свій внесок у порятунок дітей-сиріт  може кожен із нас. Ось і ми в Tabasco приєдналися і всіляко допомагатимемо. Зараз наше завдання – привернути максимум уваги до діяльності фонду та закликати всіх небайдужих допомогти дітям. Можна стати спонсором та донатером фонду, а можна стати волонтером та допомогти у роботі з дітьми. Всю інформацію можна знайти на сайті фонду https://uakids.com.ua/en#section-about.

За матеріалами пререлізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода