TABASCO стало співорганізатором благодійного тренування із Поліною Логуновою та Дмитром Ступкою

Поліна Логунова та Дмитро Ступка тренуватимуться та збиратимуть 1 млн гривень на купівлю захисних костюмів для медиків.

Коментарі 1703

6 червня о 9.00 пройде онлайн-тренування із благодійною метою. Телеведуча, блогерка Поліна Логунова та актор Дмитро Ступка робитимуть комплекс вправ для тих, хто відновлює тренування в спортклубах та пробіжки після самоізоляції. Їх тренуватимуть чемпіон світу із джіу-джітсу Іван Настенко та фітнес-експерт Ярослав Сойніков. Співорганізатори - TABASCO, hiitworks, Kind Challenge та Інститут когнітивного моделювання.

Фінальне онлайн-тренування SportFromHome із збору коштів на купівлю захисних костюмів для медиків пройде 6 червня о 9.00. Розім’ятися разом із відомими українцями та професійними фітнес-тренерами можна буде онлайн на Facebook ініціативи Kind Challenge: https://www.facebook.com/events/274772707238510/.

У 30-хвилинному тренуванні буде зроблено акцент на розминку шиї та спини, підготовку тіла до виходу у спортзали та на стадіони після самоізоляції. Комплекс вправ фітнес-тренера Ярослава Сойнікова та чемпіона світу із джиу-джитсу Івана Настенка корисний також для тих, хто багато часу проводить за комп’ютером та смартфоном. У тренування буде інтегрований комплекс вправ із Instagram-маски-гри SportFromHome для розминки шиї, що доступна на @coronainfoua Міністерства охорони здоров’я України.

Кожен, хто розминатиметься разом із Поліною Логуновою та Дмитром Ступкою онлайн, може долучитися зручною сумою до соціальної ініціативи на платфтормі https://kindchallenge.net/dyhay. Мета ініціативи Kind Challenge - зібрати 1 млн гривень на захист для медиків, що боряться із коронавірусом. Наразі зібрано 312 650 грн.

“Ми щасливі, що беремо участь у благодійному тренуванні та заохочуємо українців, що багато часу проводять перед смартфонами та ноутбуками, займатися здоров’ям. Спорт приносить користь не лише тим, хто тренується, а й тим, хто бореться за життя тисяч українців, як от зараз медики у розпал коронавірусу. Ми підтримуємо здоровий спосіб життя та сподіваємося, що українці тренуватимуться разом з нами цієї суботи”, - коментує зіркова пара - Дмитро Ступка та Поліна Логунова.

Ініціатори та організатори тренування - платформа Kind Challenge, креативне агентство TABASCO, мережа фітнес-клубів для зайнятих hiitworks та Інститут когнітивного моделювання.

«Ми вже втретє проводимо тренування в рамках Kind Challenge. Це чудова благодійна ініціатива. Дефіцит руху, що завжди був властивий мешканцям сучасного міста, на карантині ще й збільшився. А заняття вдома перед екраном не потребує багато часу, проте допомагає зміцнити імунітет, тримати себе у формі й просто отримати природне задоволення від руху та заряд енергії. Крім того, це можливість підтримати медиків та подякувати за неймовірну працю, що рятує життя людей», — коментує співзасновник мережі фітнес-клубів hiitworks Ярослав Сойніков.

“До спільних соціальних ініціатив зараз долучається все більше організацій різного спрямування - креатив, технічна розробка, спорт, медіа. Це чудово, тому що лише об’єднавши сильні сторони кожного, ми можемо робити важливі речі”, - говорить СЕО Інституту когнітивного моделювання Світлана Павелецька.

Що? Благодійне тренування із Поліною Логуновою та Дмитром Ступкою
Де? Онлайн у ФБ: https://www.facebook.com/events/274772707238510/
Коли? 6 червня, субота, 9:00

Обговорити з іншими читачами:
Погода